سر کریستون کول در «خانه اژدها» کیست؟

او “پسر یک مباشر در خدمت لرد دونداریون از بلک‌هاون” به دنیا آمد، در صورتی که برای شما معنایی داشته باشد. در همین حال، او 23 ساله با چشمان سبز کم رنگ، موهای سیاه زغالی و جذابیت ساده توصیف شده است، و ظاهراً او یکی از محبوب ترین خانم های دربار است – از جمله رینیرا که خودش را دوست دارد و شروع به صدا زدن او می کند: سفید من. شوالیه.” در واقع، کریستون در نهایت محافظ شخصی رینیرا می شود.

HBO

کریستون به طور کامل رینیرا را رد می کند

در این یادداشت، من با شما خداحافظی می کنم!

تا جایی که او به عنوان “سرسخت ترین دشمن او” توصیف می شود و به تیم آلیسنت (با نام مستعار مادر ناتنی و دوست سابق رینیرا) تغییر می کند. و هنگامی که پادشاه ویسریس می میرد، کریستون دقیقاً در کنار آلیسنت است – و وسیله در طرحی برای جلوگیری از تصاحب تاج و تخت رانیرا. او حتی تاج را روی سر اگان پسر بزرگ آلیسنت می گذارد و در نهایت به دست او تبدیل می شود. در طول این دوره، کریستون به عنوان کریستون پادشاه ساز شناخته می شود، اما در یکی از نبردهای متعدد در رقص اژدها (معروف به مبارزه رینیرا و برادر ناتنی اش اگون برای تاج و تخت آهنین) می میرد.

HBO

رینیرا در مورد اغوا کردن سر کریستون…از دیمون درس می گیرد

طبق گزارش شخصی به نام قارچ در آتش و خوندیمون به رینیرا می گوید که وقتی کریستون به او نگاه می کند، “دختر کوچکی را که تو بودی می بیند، نه زنی که تبدیل شده ای.” او سپس به شما پیشنهاد می کند که «به شما یاد دهد که چگونه می توانید کاری کنید که او شما را به عنوان یک زن ببیند» که ظاهراً شامل بوسیدن درس ها و درس هایی در هنر «لذت بردن مرد با دهان او» است. او حتی او را به دیدن فاحشه خانه ها می برد و درباره «هنرهای زنانه» یاد می گیرد. با این حال، به گفته قارچ، رینیرا باکره می ماند زیرا می خواهد کریستون اولین او باشد.

خانه اژدها

رانیرا در نهایت به کریستون می‌گوید که چه احساسی دارد، اما او “وحشتناک” شده و “او را طرد می‌کند” که آشکارا له‌کننده است. در این مرحله، کل درس بوسیدن رینیرا و دیمون فاش می شود و دیمون تبعید می شود. پس …. چه اتفاقی برای کریستون می افتد؟ او لرد فرمانده پادشاه شده است، اما نترسید! این داستان هنوز به پایان نرسیده است.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع خانه اژدها

HBO

کریستون و رینیرا (شاید؟) قبل از عروسی او به هم متصل شوند

خانه اژدها

قبل از عروسی رینیرا با لینور ولاریون، دو آتش و خون “منابع” (معروف به قارچ و سپتون یوستاس) از حال و هوای او و کریستون گزارش می دهند. به گفته سپتون یوستنس، کریستون به اتاق رینیرا می‌رود، به عشق خود اعتراف می‌کند و سعی می‌کند او را وادار کند تا با او در یک کشتی فرار کند – اما او می‌گذرد. برای قارچ، رینیرا کریستون را تنها در یک برج می‌بیند، در را می‌بندد، لباس‌هایش را در می‌آورد و می‌گوید: «من سر دوشیزه‌ام را برای تو ذخیره کردم، حالا آن را برای اثبات عشقم بگیر». سر کریسون آنقدر محترم است که نمی تواند او را در این پیشنهاد قبول کند، بنابراین رینیرا در نهایت بکارت خود را به شخصی به نام سر هاروین استرانگ از دست می دهد. در هر صورت، پیچش طرح:

کریستون و رینیرا دشمن می شوند

اچاستفاده از اژدها تنها چند هفته است که بر یکشنبه‌شب‌های ما تسلط داشته است، و ما تشنه سر کریستون کول هستیم – شوالیه رابطهی و مردی با ظاهر بزرگ. مثلاً اجازه می دهد هر روز مرا از دست یک گراز وحشی در جنگل نجات دهد! به هر حال، در حالی که سر کریستون تا حد زیادی در پس زمینه باقی مانده است، او در واقع یک شخصیت بزرگ است آتش و خون-کتاب تاریخ تارگرین که خانه اژدها بر اساس. بنابراین، به طور معمول از خود می‌پرسید که چه اتفاقی می‌افتد/اگر کریستون با کسی (مخصوصاً پرنسس رینیرا تارگرین) یک رابطه عاشقانه تشنه داشته باشد؟ ما پاسخ هر دوی این سوالات را داریم، اما لطفاً به شما توصیه شود تباه کننده جلوتر هستند.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

چند پیشینه در مورد سر کریستون