سخنرانی عمیقا احساسی جنیفر هادسون را در مراسم جوایز زنان سال 2022 Glamour’s بخوانید.


جنیفر هادسون هفدهمین فردی در تاریخ است که EGOT (یعنی برنده جوایز امی، گرمی، اسکار و تونی) شده است. و در روز سه شنبه، 1 نوامبر، مجری برنامه گفتگو، افتخار دیگری را به لیست طولانی دستاوردهای خود اضافه کرد: 2022 زرق و برق زن سال.

این جایزه توسط کلی رولند به او اعطا شد که هادسون را به عنوان “مقاوم، با استعداد، و این صدا را دوست داشت!”

رولند ادامه داد: “در یک تجارت پر از رقابت و کمبود، جنیفر خانواده، دوستی، خواهر و جامعه را بالاتر از همه چیز قرار می دهد.” و در برنامه گفتگوی جدید خود – اگر آن را بررسی نکرده اید، منتظر چه هستید؟ – او مقصدی گرم و دلپذیر برای تجلیل از دیگران، از جمله همسالانش و بت هایش ایجاد کرده است.”

رولند افزود: “من برای اولین بار جنی را در صحنه فیلمبرداری ملاقات کردم دختران رویایی، او با خواهرم بیانسه همبازی بود. او بلافاصله بیان کرد که چقدر خانم‌های Destiny’s Child را دوست دارد و ما از آن زمان تا به حال تنگ شده‌ایم.”

“من به جای هر زن و هر دختری، به خصوص دختران جوان سیاه پوست، از شما تشکر می کنم که ثابت کردید برنده نشدن پایان راه نیست. برای نشان دادن آن مهربانی، اخلاق کاری-“چون این دختر سخت کار می کند!” و اینکه اگر هر بار که زمین خوردید از جایتان بلند شوید، می توانید کمی جلوتر راه بروید، می توانید به یک مادر زیبا و دلسوز و یک نیرو تبدیل شوید. می توانید در تلویزیون، سینما، گرمی و در برادوی و حتی خم شوید و مانند “من این EGOT را گرفتم!!!!” تو یک الهه، یک زیبایی مجسمه، یک غول فروتن، و زرق و برقزن سال.»

جنیفر هادسون گریان جایزه رولند را پذیرفت. سخنان او را به طور کامل در ادامه بخوانید:

نمی توانم به مادرم فکر نکنم، او می گوید: “جنی، تو همیشه گریه می کنی.” انتظار نداشتم شروع کنم به گریه کردن. اما حضور در حضور این همه زن قدرتمند که اینجا در این اتاق نشسته اند بسیار تاثیرگذار و قدرتمند است. و با گوش دادن به تک تک سخنرانی ها می گویم “چه می گویم؟” اما مهم این نیست که ما چه می گوییم، بلکه مهم این است که چه می کنیم. و کاری که ما انجام می دهیم تغییر جهان است، در حال ایجاد تفاوت است.

در نقش آرتا فرانکلین، زمانی که فیلم را می ساختم توجهیکی از کارهایی که با مربی بازیگری ام انجام دادم، گفت: “به نحوه اشغال فضا دقت کنید.” و بنابراین نمی توانم به اطراف این اتاق نگاه نکنم و ببینم که چگونه ما به عنوان زن نه تنها فضا را اشغال می کنیم، بلکه صاحب فضای خود شده ایم و جای خود را می گیریم. این تاثیرگذار است، تاثیرگذار است، الهام‌بخش است، باعث افتخار من است که در این اتاق پر از زنان قدرتمند، یک زن قدرتمند هستم، و من فقط می‌خواهم همه را تشویق کنم که به همین کار ادامه دهند.

و یکی دیگر از چیزهایی که من را احساساتی می کند، فکر کردن به مادر مرحومم است. او همیشه می گفت… “این مربوط به انسان شماست”، این در مورد تفاوتی است که ما در دنیایی که در آن هستیم ایجاد می کنیم و استفاده از پلتفرم های ما شبیه به دیدن دیگران نیست که از نعمت من برکت می گیرند – این چیزی است که اتفاق می افتد. همینجا همین الان. بنابراین من می خواهم همه را تشویق کنم که به استفاده از پلتفرم های خود ادامه دهند.

دوباره، همانطور که به مادرم فکر می کردم، او می گفت: “می دانی، این به افتخارات شما نیست، اما چیز مورد علاقه من در مورد شما قلب شما و انسانی است که هستید.” پس ممنونم از شما بچه ها که قلب من را دیدید. خیلی ممنون بابت اون کلی من سخنران نیستم، آن را می خوانم، صحبت نمی کنم – خوب، الان شروع به صحبت کردم، اما من یک دختر احساساتی هستم. به کار شگفت انگیز زنان ادامه دهید! من دوست دارم همه را تشویق کنم که این کار را ادامه دهند، به ایجاد تغییر ادامه دهند زیرا ما قدرتی را داریم که می بینیم و هر چه بیشتر انجام دهیم، می توانیم به ایجاد تفاوت بیشتر ادامه دهیم. پس نعمت باش تشویق شوند. اگر هیچ کس دیگری شما را تشویق نکند، مامان هود این کار را خواهد کرد! متشکرم!
منبع