سخنرانی الهام بخش ربکا گومپرتس را در جوایز زنان سال 2022 Glamour بخوانید.

هیچ قانونی، هیچ سیاستمداری، هیچ دکتر، هیچ داروخانه و مطمئناً هیچ دادگاه عالی نمی تواند این حق را سلب کند. اینها انقلابیون جدید هستند.

ما همه در این با هم هستیم و من بسیار مفتخرم که در کنار سایر زنان گلامور سال که برای عدالت می‌جنگند، اینجا ایستاده‌ام.

من خیلی مفتخرم که امروز اینجا هستم. و در واقع، من برای اولین بار از زمانی که Aid Access را شروع کردم، در ایالات متحده هستم. وکیلم به من توصیه کرد که هیچ فناوری ای که اطلاعات محرمانه ای در مورد آن دارد نیاورم و اگر بازداشت شدم حرف لعنتی نزنم. پس دخترم ابیتال اول از گمرک عبور کرد تا اگر مشکلی دید با وکیلم تماس بگیرد. و حتی اگر هر کاری که انجام می‌دهیم قانونی است، اما اثر وحشتناک سقط جنین جرم‌انگیز برای همه ما احساس می‌شود.

این به سایر افراد و زنان مزایای سلامتی دیگری نیز ارائه می دهد. دیگر هیچ دروازه‌بانی وجود ندارد، کنترل کامل در دستان زنان، جایی که باید باشد. و هرکسی که اکنون یا در آینده به صورت‌حساب سقط جنین نیاز دارد، لطفاً با کمک دسترسی تماس بگیرید.
منبع

و این جایزه برای همه زنان و افرادی است که دارای حاملگی ناخواسته هستند که در برابر این قوانین ظالمانه مقاومت می کنند و کنترل زندگی و بدن خود را به دست می گیرند. آنها آموختند که می توانند سقط جنین خود را با قرص به طور ایمن و قابل قبول انجام دهند. و اکنون در حال تبدیل شدن به معلمی برای زنان و افرادی که دارای بارداری هستند در موقعیت های مشابه هستند.

از اینکه در این مبارزه برای حقوق زنان به من پیوستید بسیار سپاسگزارم. کار من در 10 سال آینده بر روی ایجاد وسایل ضد بارداری جدید بر حسب تقاضا متمرکز خواهد شد.

من بسیار مفتخرم که دختر شگفت انگیزم ابیتال را در کنار خود دارم و او بسیار شجاع بوده که امروز به من ملحق شده است. پسرم آمون به خاطر مدرسه مجبور شد در خانه بماند. امروز دلم برایش تنگ شده است زیرا او راننده ربات هایی بوده است که می توانستند قرص های سقط جنین را به برخی افراد نیازمند تحویل دهند.

بنابراین این جایزه برای فرزندان ما و به ویژه برای دخترانمان است. دختران ما شایسته کنترل کامل بر زندگی و بدن خود هستند. دختران ما باید آزاد باشند تا انتخاب هایی را که می خواهند انجام دهند و به رویاها برسند و به پتانسیل خود دست یابند.

اما این جایزه همچنین برای همکاران متعهد، داوطلبان، و کارورزان من و همه افرادی است که مطمئن می شوند کسانی که به آن نیاز دارند به قرص های سقط جنین دسترسی خواهند داشت.