ست کردن کت چرمی با دامن کوچک و جوراب شلواری هایلی بیبر را در نیویورک ببینید

بنیانگذار رود هفته گذشته را صرف نشان دادن سبک حسادت‌انگیز خود در سراسر نیویورک کرده است، با یک سفر سریع به تورنتو برای رویداد تیفانی و شرکت. ظاهر خارج از وظیفه او به سمت کت های چرم و سایز بزرگ و همچنین سایر دامن های کوتاه فوق العاده کوتاه گرایش پیدا کرده است.

هیلی در مورد فلسفه لباس پوشیدنش صحبت کرد بازار هارپرداستان جلد سپتامبر 2022.

او گفت: «من آنقدر عکس می‌گیرم که احساس می‌کنم گاهی به خودم فشار می‌آورم. “حتی اگر فقط شلوار جین و تی شرت بپوشم، می خواهم یک شلوار جین دوپ و یک تی شرت عالی باشد!”منبع

لوازم جانبی او حال و هوای آماده‌سازی را به مجموعه اضافه کرد، از جمله جوراب‌های سفید خدمه، کتانی مشکی درشت، کیف شانه‌ای براق و سایه‌های مستطیلی نازک.

نیویورک، نیویورک 27 ژانویه هیلی بیبر در 27 ژانویه 2023 در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر مگا جی سی دیده می شود

گتی ایماژ

این مدل دیروز به صورت انفرادی در یک تکرار جدید از سبک کلاسیک مشاهده شد: ژاکت بزرگ با ته ریز. برای پاپاراتزی ها، او یک بمب افکن چرمی بزرگ را روی یک ژاکت مشکی، با یک پیراهن سفید در زیر آن قرار داد. او ظاهر را با یک جوراب شلواری شفاف و یک دامن کوتاه چرمی که آنقدر کوتاه بود به پایان رساند که در نگاه اول توهم ظاهری بدون شلوار را ایجاد می کرد.

این زوج آخر هفته گذشته در یک کافه دویدن نیز دیده شدند، جایی که هیلی با یک کت کمربند مشکی بلند از سنت لورن، یک ژاکت بافتنی یقه بژ، یک دامن چین دار خاکستری از Misbhv و کفش های چرمی درشت از Proenza Schouler، از زیبایی ظاهری Y2K استفاده کرد. او با جوراب شلواری شفاف Calzedonia، جوراب‌های سفید خدمه، سایه‌های مشکی و یک کیف دوشی کرم Bottega Veneta تزئین کرد.

نیویورک، نیویورک 22 ژانویه هیلی بیبر و جاستین بیبر در 22 ژانویه 2023 در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر gothamgc دیده می شوند.

گتی ایماژ

برای یک شام ساده با همسرش جاستین بیبر، این مدل دو کت چرمی، یکی یک کت چرمی بزرگ و دیگری یک کت دوچرخه سواری شیک پوشید. او این کت ها را روی یک پلیور خاکستری با یقه سفیدی که زیر آن دیده می شد پوشید و یک دامن کوچک مشکی انتخاب کرد تا حالت خود را متعادل کند. او ظاهر را با پمپ‌های براق سیاه و سفید، سایه‌های مستطیلی با رنگ آبی کبالتی و یک کیف کوچک آبی روشن از Bottega Veneta به پایان رساند.

هیلی بیبر نمی‌توانست در آخرین سفرش در نیویورک به‌راحتی جذاب به نظر برسد.