ستون “Yous. Mine. Ours” جولی ویلسون در “زندگی نرم”

28.00 دلار

اول از همه، شما هرگز نمی توانید تعداد زیادی شمع داشته باشید. من عاشق این هستم که چگونه آنها فورا حال و هوا را ایجاد می کنند. در این مورد، رایحه لطیف مریم گلی از دریای مدیترانه، همه چیز در مورد حالات خنک است. این برند این عطر را «مقدس، معنوی و کاملاً حمل‌کننده» توصیف می‌کند، به همین دلیل است که من یکی را کنار تخت و دیگری را در کنار وان نگه می‌دارم.

مرطوب کننده روزانه

60.00 دلار

براق کننده بدن آبرسان

به همین دلیل است که مانند بسیاری از زنان سیاه پوست (به #SoftLife در TikTok، اینستاگرام و موارد دیگر مراجعه کنید)، اکنون در پی بی‌وقفه‌ای برای راحتی، استراحت و شادی غیرقابل معذرت‌خواهی هستم. ممکن است بلند یا حتی تنبل به نظر برسد، اما وقتی می گویم این فقط دراز کشیدن و انجام هیچ کاری نیست به من اعتماد کنید (اگرچه منظورم این است که این هم مهم است). این در مورد برداشت ثمره کار من است. درباره شادی عمدی به شکل دورهای دوست دختر، تعطیلات آخر هفته بدون ترس از یکشنبه، و مراقبت از خود آرامبخش فراوان از طریق محصولاتی که در اینجا می بینید. آیا آنها آن بار سنگین را کنار خواهند زد؟ البته که نه. اما لعنتی اگر جای خوبی برای شروع نباشند.

براق کننده بدن آبرسان

اوی مردم
ouithepeople.com

کرم کرل رویا

سینا نچرالز
siennanaturals.com

بالم پاک کننده آبرسان Dew Dream

عاشق شدن با این کرم حجیم کننده پوست آسان بود. نه تنها توسط یک زن سیاه‌پوست با مأموریت فرموله کردن محصولاتی برای پوست ملانته ساخته شده است، بلکه مادرش نیز یک متخصص پوست مشهور است – بنابراین می‌دانید که اثربخشی آن کاملاً مشخص است. من مطمئن هستم که همیشه آن را درست قبل از SPF خود قرار می دهم.منبع

این اسکراب قند قهوه ای ملایم و در عین حال موثر به دلیلی “برهنگ” نامیده می شود. هر بار که از آن استفاده می کنم، به معنای واقعی کلمه می خواهم برهنه راه بروم. اما از آنجایی که واقعاً این نیست چیز، من راضی می شوم به دوستان بگویم که احساس کنند پوست من چقدر نرم و لطیف است. خیلی خوبه

روسری ابریشم Latéla Jacque

جلبک + مرهم لب ابریشم دریایی Moringa

مارا
credobeauty.com

مال تو مال ما


کرم کرل رویا

اسکراب بدن Nudist

نگاه کنید، محصولاتی که به من پوستی نرم، لب‌های نرم، فرهای نرم و روحی نرم می‌دهند – در حالی که من همچنان به کشف کردن چگونگی نرم کردن زندگی واقعی‌ام ادامه می‌دهم.

روسری ابریشم Latéla Jacque

بله، این پاک کننده ژله به روغن به شیر به طور موثر تمام آرایش، کثیفی و کثیفی روز را از بین می برد. این برای همه انواع پوست و رنگ‌ها کار می‌کند، اما برای رنگ‌های پوست تیره‌تر فرمت شده است. اما چیزی که بیشتر از همه در مورد آن دوست دارم این است که چه احساسی در چهره من دارد. این واقعا یک تجربه مجلل است. من به معنای واقعی کلمه نمی توانم صبر کنم تا هر شب از آن استفاده کنم.

جلبک + مرهم لب ابریشم دریایی Moringa

26.00 دلار

65.00 دلار

تلاش من برای نرم ترین و رویایی ترین فرها بالاخره کامل شد. من سخاوتمندانه این کرم را روی موهای تمیز و مرطوبم می زنم و سپس دو رشته آن را می پیچم. وقتی موهایم کاملاً خشک شد، فرهای من کاملاً چروک می شوند – و برای روزها به همین شکل باقی می مانند. ناگفته نماند…این bb فاقد سیلیکون است بنابراین موهای من ترد یا سنگین نمی شود. وضعیت جام مقدس مطمئنا!

شمع مریم گلی مسکاتل آدریاتیک

بهترین بالم لب IMO آنهایی هستند که لب های شما را کاملا مرطوب می کنند و در عین حال باعث می شوند *بوسه سرآشپز* خوب به نظر برسند. این یکی هر دو کادر را علامت می‌زند. رنگ مرجانی جذاب در ابتدا مرا جذب کرد، اما روغن‌های خوشمزه (از جمله مورینگا و هندوانه) چیزی است که باعث می‌شود برای خرید بیشتر برگردم.

آیا می دانید که “زن سیاهپوست قوی”؟ آن چیزی که نشان می دهد ما می توانیم و باید وزن دنیا را به دوش بکشیم؟ پیچیده و سنگین است. ما قوی هستیم. اما ما نباید دارند همیشه بودن به عنوان مثال، کار را در نظر بگیرید: در حالی که من تمام قصدم این است که در کارم بدجنس باشم، اخیراً به این فکر می‌کنم که چرا اجازه ندارم ارزش خود را از این نمی‌توانم متوقف کنم فرهنگ. بیشتر و بیشتر از خودم می پرسم: آیا وقتی آسیب پذیر هستم نمی توانم ارزشمند باشم؟ آیا من هم مستحق آرامش نیستم؟ چه زمانی می توانم فقط آروم باش؟

بالم پاک کننده آبرسان Dew Dream

شمع مریم گلی مسکاتل آدریاتیک

املاک فلامینگو
flamingoestate.com

مرطوب کننده روزانه

همنام
namesakeskincare.com

اسکراب بدن Nudist