ستاره گریس ون پتن کیست به من دروغ بگو؟ گریس پتن با کیست؟

گریس ون پتن: اگر نام آشنا است، به دلیل بازی کاملاً جذاب او در نقش لوسی در درام هولو، محتمل است. به من دروغ بگو. اما او در واقع مدتی است که بازی می کند، از جمله نقش هایی که در آن نقش آفرینی می کند ولگردها، داستان های مایروویتز، امپراتوری بورد واک، نه غریبه کامل و … بخش کوچکی در سوپرانوها در کودکی؟؟

گریس از آن زمان تاکنون در تلویزیون و فیلم و همچنین برخی از کارهای صحنه ای کار کرده است – اما به من دروغ بگو به او کمک کرد تا بیشتر شناخته شود. این سریال بر اساس رمان موفقی به همین نام ساخته شده است: لوسی آلبرایت و استفن دیمارکو (با بازی جکسون) یک عاشقانه دانشگاهی دارند که – اسپویل – بسیار سمی است. ما همچنین به سال 2015 فلش فوروارد می پردازیم، جایی که آنها به عنوان مهمان در یک عروسی دوباره گرد هم می آیند (و با هم نیستند). درهم تنیدگی های عاشقانه *شدید* هستند و درام TBH نیز همینطور است، بنابراین اگر به درام کالج بازگشتی با معمای قتل در آنجا هستید، باید فصل اول را تماشا کنید.

اساسا، گریس از یک سلسله طولانی از حرفه ای هالیوود می آید: پدرش، تیموتی ون پتن، کارگردان. سوپرانوها و امپراتوری بورد واکو عمویش اسطوره بازیگری دیک ون پتن بود (هشت کافی است). اما گریس قبلاً نامی برای خود دست و پا کرده است – در کنار بزرگانی مانند آدام سندلر و گلن کلوز، NBD بازی می کند.

گریس ظاهرا عاشق این شخصیت است که با ناسالم بودن رابطه اش با استفن دست و پنجه نرم می کند. او گفت مردم، “من بخشی از خودم را در لوسی دیدم و تقریباً بخشی از هر زنی را که در زندگی ام می شناسم در لوسی دیدم.” هنوز هیچ خبری در مورد فصل دوم وجود ندارد، اما طرفداران کاملاً وسواس داستان را دارند – تا حدی به این دلیل که گریس و جکسون از شیمی اصلی IRL برخوردار هستند و زمانی که آنها با هم در فرش قرمز ظاهر شدند، شایعات زیادی در مورد قرار وجود دارد.

گریس و جکسون به شایعات قرار ملاقات به روشی *v رابطهی* واکنش نشان دادند.

(هشدار اسپویلر) در صحبت با ددلاین، گریس گفت که امیدوار است برای شخصیتش در فصل 2 یک قوس انتقام جویانه داشته باشد، جایی که لوسی به عنوان رئیس استفن یا موقعیت دیگری از قدرت به پایان می رسد. او باید به او برگردد. در فینال فصل اول (از طریق یک فلش فوروارد 2015)، مشخص شد که استفن اکنون با بهترین دوست لوسی، لیدیا و لوسی با مکس پایدارتر است – اما به وضوح از همسر سابقش خبری نیست. گریس افزود: “برای تماشای سفر او به آنجا و سپس اینکه استفن دوباره وارد زندگی او شود، دوست دارم روند آن را ببینم.” ام یکسان؟؟

منبع

ظاهراً، وقتی به پدرش گفت، او به او گفت که باید تست بازیگری بدهد و او در گرفتن نقش او دخالتی نمی‌کند – که، وای، شدید، اما به هر حال گریس کاملاً آن را به دست آورد.

به من دروغ بگو شکست بزرگ او بوده است.

نیویورک، نیویورک 07 نوامبر، گریس ون پتن و جکسون وایت در مراسم جوایز مد cfda در casa cipriani در 07 نوامبر 2022 در شهر نیویورک، عکس توسط جیسون مندزگتی شرکت کردند.

اما بیایید اینجا واقعی باشیم. شما احتمالاً اینجا هستید زیرا می خواهید تمام جزئیات مربوط به قرار ملاقات او با او را بدانید به من دروغ بگو کاستار، جکسون وایت (شیمی آنها بسیار عالی است، شما همگی). نگران نباشید، من همه چیزهایی که باید در مورد گریس بدانید را دارم. پاپ کورن بردارید و همراه باشید!

او از کودکی بازیگر بوده است.

جکسون همان عکس را با عنوان، “اگر ما ببوسیم، می توانیم یک s2 @hulu بگیریم.” همچنین، وای، شیمی IRL … بله! اشتراک در!

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

گریس که در نیویورک بزرگ شد، در سن 8 سالگی در حالی که پدرش کارگردانی می کرد، حرفه بازیگری را آغاز کرد. سوپرانوها. او در مصاحبه ای با ددلاین توضیح داد که چگونه در یک قسمت نقش دختر یک گانگستر را بازی کرد.

من همیشه سر صحنه فیلمبرداری بودم و همه آن‌ها برای ما خانواده بودند، تمام گروه بازیگران و گروه. و فقط یادم می‌آید که از بازیگران جیمی گاندولفینی و ادی فالکو بسیار می‌ترسیدم و فقط تماشا می‌کردم که قبلاً برای من این افراد شیرین هستند. آنها سر صحنه رفتند و سپس کاملاً دگرگون شدند. و به عنوان یک بچه که برای من بسیار جذاب بود که تحول را در زمان واقعی تماشا کنم. و من فقط می گفتم، “من می خواهم این کار را انجام دهم. می خواهم برای امرار معاش لباس بازی کنم.” “”

و سپس. این سلفی را در اینستاگرام گریس از 8 نوامبر مشاهده کنید:

همچنین، آنها دست در دست هم در مراسم جوایز مد CFDA در 7 نوامبر شرکت کردند؟ و جکسون یک نوار عکس در اینستا استوری خود گذاشت که آن دو نفر در حال بوسیدن هستند؟ من نمی توانم!!

اول از همه، جکسون در مصاحبه ها درباره گریس هجو می کند. او در قسمت پادکست «نه لاغر اما نه چاق» گفت: «تمام چیزی که می‌گویم این است که من به او وسواس دارم زیرا او شگفت‌انگیز است. گریس این بازی را با بی حوصلگی بازی کرده است و در مورد سیچ صحبت نکرده است، اما او می گوید که او IRL “بزرگترین دوستش تا کنون” بوده است.

جیسون مندزگتی ایماژ

او rlly، rlly می خواهد به من دروغ بگو فصل دو

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.