ستاره های One Tree Hill زن ستیزی را در پشت شلیک جلد ماکسیم توصیف می کنند


خبر خوب! مورد علاقه شما یک تپه ی پر درخت دختربچه ها با داستان های بیشتری از زن ستیزی وحشتناک در پشت صحنه (به ظاهر) از سوی خالق سریال مارک شوان بازگشته اند. ببخشید دروغ گفتم خبر خوبی نبود روی آنها یک تپه ی پر درخت خلاصه پادکست ملکه درامهیلاری برتون، سوفیا بوش و بتانی جوی لنز فصل چهارم “Can’t Stop This Thing We Started” را که در آن ریچل (دانیل آکلز) برای ژست گرفتن عکس می گیرد، بازخوانی کردند. حداکثر مجله، همزمان با واقعی حداکثر پوشش برتون، بوش و اکلس در آن زمان برای آنها ژست گرفته بودند. به گفته برتون و بوش، آن‌ها از طریق تهدید به شغل‌شان همراه با توهین کلامی مجبور به انجام عکسبرداری شدند، در حالی که به لنز به طور خاص گفته شد که او برای پوشش تحت تعقیب نیست، زیرا او خیلی چاق است. میدانم.

به گفته بوش، مجریان برنامه دیدند که مردان جوان مجذوب خشونت علیه زنان شده‌اند، بنابراین برای اینکه بینندگان مرد بیشتری را جذب کنند، تصمیم گرفتند که زن‌ستیزی را با شخصیت «سایکو درک» و حداکثر پوشش دادن. به معنای واقعی کلمه به من گفته شد، اگر نروید و این کاور را با همبازی‌هایتان فیلمبرداری نکنید، به شما تضمین می‌دهیم که هرگز برای یک روز مطبوعاتی، یک فیلم، یک رویداد یا هیچ یک از خیریه‌هایتان آزاد نخواهید شد. ما شما را برای همیشه اینجا نگه خواهیم داشت.» بوش گفت. برتون، که ظاهراً نمی‌خواست عکاسی را هم انجام دهد، به یاد آورد که شوون به آنها گفت: «ببینید، همه برنامه‌های دیگر روی جلد هر مجلاتی بوده‌اند و هیچ‌کس شما را نمی‌خواهد. هیچ کس تو را نمی‌خواهد و بالاخره کسی را داری که تو را می‌خواهد و واقعاً می‌خواهی دماغت را با این کار بالا ببری؟»

آسترید استاویارز/گتی ایماژ

زنان همچنین اضافه کردند که شوون تمام تلاش خود را کرد تا همه ستاره ها را در مقابل یکدیگر قرار دهد. آنها گفتند که او با نشان دادن طرفداری آشکار نسبت به برتون در صحنه فیلمبرداری، سعی کرد بوش و آکلز را سرکوب کند، و در حالی که به بوش و برتون گفته بود که لنز اجازه داشته است که این فیلم را رد کند. حداکثر شلیک کنید، به او گفته شد که اکلس جایگزین او شده است، زیرا به اندازه کافی گرم نشده است. لنز با شوک همراهانش گفت: «آنها به من گفتند که چون خیلی چاق بودم پیش من نیامدند. به گفته بوش، «وقتی گفتم نمی‌خواهم این کار را انجام دهم، اینطور گفتم، اما جوی این کار را نمی‌کند! او گفت نه. چرا او باید نه بگوید؟ آنها می گویند، “خب او گفت نه، پس شما باید بگویید بله. او اول گفت نه. آنها شما را قربانی کردند تا به ما سه نفر بگویند ما نمی توانیم نه بگوییم… ما از دست شما عصبانی نبودیم، اما از این بابت عصبانی بودیم.

این اولین بار نیست که ما چنین داستان هایی را در مورد شواهن می شنویم. در سال 2017، برتون، بوش و لنز با امضای نامه سرگشاده‌ای که او را به آزار و اذیت و دستکاری جنسی متهم می‌کردند، به دیگر ستاره‌های سابق سریال پیوستند. استیسی راکیسر که دو فصل برای این سریال نوشت، در مقاله ای برای این سریال گفت هالیوود ریپورتر، “مارک شوون، نمايشگر، از بالا به پايين، اتاق نويسنده‌اي را خلق کرد که در آن زمان، شايد ساده لوحانه، خانه‌اي کسي توصيف کردم – و اکنون آن را به عنوان يک باتلاق زن‌ستيز مي‌بينم.” در سال 2019، بوش گفت اندی کوهن زنده“اولین باری که مارک شوان الاغم را گرفت، جلوی شش تهیه کننده دیگر او را زدم و لعنتی محکم به او زدم.”منبع