ساندرا اوه با حضور در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت، طرفداران را شگفت زده کرد

او پس از انتصاب به عنوان افسر در ماه ژوئن در مراسم تشییع جنازه با هیئت کانادایی شرکت کرد. به گزارش بی‌بی‌سی نیوز، این دومین افتخار غیرنظامی در کانادا است و توسط ملکه در سال 1967 برای کسانی که «خدماتشان جامعه ما را شکل می‌دهد، نوآوری‌هایشان تخیلات ما را شعله‌ور می‌کند، و شفقتشان جوامع ما را متحد می‌کند» تأسیس شد.

این بازیگر یک لباس مشکی تا قوزک پا از Roksanda و یک لباس مشکی پردار از Rachel Trevor Morgan پوشیده بود که قبلاً برای پادشاه فقید کلاه طراحی کرده بود. مورگان در پست اینستاگرامی ملکه با کلاه بنفش با گل‌های سفید در 8 سپتامبر نوشت: «امروز با اندوه فراوان از مرگ اعلیحضرت ملکه مطلع شدیم. خدمت به او افتخار واقعی بود. و این فرصت را داشت که کلاه هایش را طراحی کند. ما از صمیم قلب به خانواده سلطنتی تسلیت می‌گوییم.»

او به دلیل «کارنامه هنری‌اش پر از نقش‌های به یاد ماندنی صحنه، تلویزیون و فیلم در کانادا و خارج از کشور» به او موقعیت داده شد.

بسیاری در توییتر از دیدن ساندرا اوه به نمایندگی از کانادا در این مراسم متعجب اما هیجان زده شدند.

محتوای توییتر

دیوید بکهام تنها سلبریتی نبود که به ملکه الیزابت دوم ادای احترام کرد. این ورزشکار اخیراً 13 ساعت در صف منتظر ماند تا ملکه را ببیند که در تالار وست مینستر دراز کشیده است و اکنون کشتن حوا ستاره ساندرا اوه در مراسم تشییع جنازه پادشاه فقید در 19 سپتامبر شرکت کرد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

پس از تشییع جنازه، اوه مجموعه‌ای از عکس‌ها از کلیسای وست‌مینستر را با شرح زیر به اشتراک گذاشت: «❤️❤️❤️ [and] @palmerlp26 در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم امروز در کلیسای وست مینستر.”