سام اصغری در میان نگرانی از سلامت بریتنی اسپیرز سکوت خود را شکست

هالیوود، کالیفرنیا، 22 ژوئیه، بریتنی اسپیرز و سام اصغری در تصاویر سونی روزی روزگاری در هالیوود لس آنجلس شرکت می کنند، اولین نمایش در 22 ژوئیه 2019 در هالیوود، کالیفرنیا عکس توسط axellebauer griffinfilmmagic

اکسل/بائر گریفینگتی ایماژ

در حالی که طرفداران به طور مداوم در رسانه های اجتماعی از اسپیرز می پرسند که آیا وضعیت او خوب است، اصغری به دلیل پست های غیرمعمول او از مردم خواست که به سادگی به حریم خصوصی او احترام بگذارند و از فرضیات خودداری کنند.

اصغری در مورد اینکه چرا اسپیرز معمولاً در مراسم فرش قرمز یا گردش های عمومی بزرگ با او شرکت نمی کند، گفت که خواننده «سمی» پس از سال ها حضور در کانون توجه، دیگر از آن لذت نمی برد.

سام اصغری/اینستاگرام

سام اصغری اینستاگرام

“برای شغلم باید در بسیاری از رویدادها شرکت کنم. اگر او بپیوندد افتخار من است. برای او این چیزها سرگرم کننده نیستند. [hectic] و پر از استرس.» او نوشت: «به خصوص که او از 8 سالگی این کارها را انجام می دهد. بعلاوه او قبلاً تک تک کسانی را که رفته بود کشته است.”

اصغری همچنین دلیل عدم اشتراک گذاری عکس های زیادی از اسپیرز در اینستاگرامش را این است که “من برای حریم خصوصی او احترام قائل هستم و همیشه از آن محافظت می کنم … به دلیل احترام به حریم خصوصی او، 247 او را پست نمی کنم. من اجازه می خواهم اگر چنین کنم.”

این بازیگر و مدل دیروز در استوری اینستاگرام خود به سوالات طرفداران در مورد پست های اخیر اسپیرز در شبکه های اجتماعی، وقفه های اینستاگرامی اش و غیبت او در رویدادهای عمومی پرداخت.

سام اصغری، شوهر بریتنی اسپیرز، در میان نگرانی‌ها در مورد سلامت روانش از او دفاع می‌کند.

او گفت: “من همیشه با هر چیزی که داشته ام به حریم خصوصی او احترام گذاشته و از او حمایت کرده ام. از شما هواداران حامی و محافظ می خواهم که همین کار را انجام دهند.” “گاهی اوقات محافظت بیش از حد می تواند باعث استرس و آسیب بیشتر شود.”منبع

اصغری نوشت: “شبکه های اجتماعی می توانند آسیب زا باشند. گاهی اوقات استراحت خوب است.” او صدای خود را دارد و یک زن آزاد است.

سام اصغری اینستاگرام

طرفداران متوجه شدند که اسپیرز اکانت اینستاگرام خود را در روز سه شنبه پس از یک رشته پست به ظاهر تصادفی در مورد دو پسر و خواهرش، جیمی لین اسپیرز، غیرفعال کرده است.

سام اصغری/اینستاگرام