ساسکس ها در حال مذاکره برای ساختن “دنیای مجازی” با آواتارها هستند

مگان مارکل و پرنس هری پروژه‌های زیادی در راهند، از جمله خاطرات هری. یدکی، مستندهای مشترک آنها در نتفلیکس و ظاهرا (???) دنیای مجازی که در آن می توانند با طرفداران ارتباط برقرار کنند.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در آن زمان، جاستین به این فکر کرد: «من به Wave اعتقاد زیادی دارم و این پلتفرم را به عنوان راهی جدید برای تعامل با طرفدارانم دوست دارم. من از استفاده از این فناوری برای گرد هم آوردن مردم و ارتباط با طرفداران از سراسر جهان هیجان زده هستم. من نمی توانم منتظر بمانم تا آنها این عملکرد تعاملی را بررسی کنند.”



منبع

در اینجا واقعاً چیزهای زیادی برای پردازش وجود دارد، اما با توجه به اینکه مگان و هری چیزی نگفته‌اند که نشان دهد به واقعیت مجازی می‌پیوندند، همه این‌ها را با کمی نمک در نظر بگیرید. به طور کلی افراد مشهور هستند روی آوردن به مخاطبان مجازی در سال 2021، تنوع گزارش داد که جاستین بیبر با یک شرکت سرگرمی مجازی به نام Wave برای ایجاد یک کنسرت مجازی شریک شده است، جایی که آواتار او “آهنگ هایی از آلبوم شماره 1 خود Justice را قبل از شروع تور جهانی عدالت 2022 خود اجرا می کند.”

یک “خودی” صنعت همچنین اضافه کرد که “هری و مگان قبلا جهانی شده اند. این آنها را به یک استراتوسفر متفاوت می برد.”

آینه گزارش می دهد که دوک و دوشس سارابطه در حال “مذاکره” با یک شرکت فناوری برای ورود به دنیای در حال رشد واقعیت مجازی هستند و “قرارداد جدید می تواند اشکال مختلفی داشته باشد” از جمله بازی ها و انجمن های آنلاین که مگان و هری آواتارهای دیجیتالی هستند. خودشان

یک منبع گفت: “هم مگان و هم هری معتقدند که اگر در دنیای مجازی و همچنین دنیای فیزیکی حضور داشته باشند، توانایی بیشتری برای انتشار پیام خود خواهند داشت.” آنها با کارشناسان و دیدگاه های مختلفی صحبت کرده اند. آیا این مرحله بعدی برای جهانی شدن برند آنهاست.”