ساسکس به یک پذیرایی در کاخ باکینگهام دعوت نشده است

آره…چی؟

کریس جکسونگتی ایماژ

تلگراف گزارش می دهد که مگان و هری «به نظر می رسد دعوت نشده اند» به پذیرایی ایالتی پادشاه چارلز و ملکه همسرت کامیلا در کاخ باکینگهام در عصر یکشنبه – شب قبل از مراسم خاکسپاری ملکه – که با حضور رهبران جهان و خانواده سلطنتی دیگر کشورها برگزار می شود.

دیدار دوک و دوشس سارابطه از استرالیا در روز دوم

در حالی که به نظر می رسد خانواده سلطنتی پویایی بین فردی دراماتیک خود را در پی مرگ ملکه کنار گذاشته اند، به نظر می رسد مگان مارکل و شاهزاده هری از یک پذیرایی در کاخ باکینگهام “ناخوانده” شده اند و منابع نزدیک به این زوج را “گیج کرده اند”. “

ظاهراً انتظار می‌رود که این پذیرایی یک “مسئله خاموش” باشد و از مهمانان خواسته می‌شود که “کت و شلوار سالن یا لباس صبح” بپوشند زیرا نوشیدنی و کاناپه می‌خورند. شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون و همچنین پرنسس آن، پرنس ادوارد و سوفی، کنتس ورابطه، از آنها استقبال خواهند کرد.

مانند تلگراف یادداشت‌ها، به طور کلی در مورد مگان و هری، برخی از ارتباطات نادرست وجود دارد. اخیراً به هری گفته شد که نمی تواند یونیفرم نظامی خود را در آخرین مراسم بیداری ملکه بپوشد. با این حال، پادشاه چارلز به هری اجازه داد تا با یونیفورم به همراه برادرش شاهزاده ویلیام ظاهر شود و منبعی در کاخ خاطرنشان کرد که “به درخواست پادشاه، هر دوی آنها یونیفورم خواهند بود.” منبع دیگری گفت: “عقل سلیم غالب شده است. با توجه به اینکه دوک سارابطه به کشورش خدمت کرده است و با تمام کارهایی که برای کهنه سربازان انجام داده است، یک وضعیت مضحک بود. مهم این است که نوه های ملکه همه باشند. وقتی با هم مادربزرگ محبوبشان را غمگین می‌کنند، احساس راحتی و خوش‌آمدگویی کنند.»منبع

در حالی که سارابطه ها اوایل این هفته دعوت نامه ای دریافت کردند، سپس به آنها گفته شد که این رویداد فقط برای اعضای شاغل خانواده سلطنتی است. مطابق تلگرافهنوز مشخص نیست “چرا آنها دعوت نامه ای برای مناسبتی دریافت کرده اند که دستیاران سلطنتی اصرار داشتند که انتظار نمی رود در آن شرکت کنند” و منابع نزدیک به هری و مگان از کل این درگیری “گیج شده اند”. در همین حال، دستیاران کاخ همچنان “اصرار دارند که دعوت نشده اند و انتظار نمی رود که در این مراسم حاضر شوند.”