ساسکس از پرتره سلطنتی قبل از تشییع جنازه ملکه محروم شد

مطابق تلگراف، مگان و هری داشتند در ابتدا دعوت نامه ای برای پذیرایی دریافت کردند، اما پس از آن “دعوت نکردند” و گفتند که این دعوت فقط برای “اعضای شاغل خانواده سلطنتی” است. در آن زمان، منابع نزدیک به سارابطه‌ها گفتند که آنها “گیج شده‌اند”، در حالی که دستیاران کاخ اصرار داشتند که “از آنها دعوت نشده بود و انتظار نمی‌رفت که در محل حاضر شوند.”

اکانت رسمی خانواده سلطنتی در اینستاگرام در آخر هفته پرتره جدیدی از شاه چارلز، ملکه همسر کامیلا، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون منتشر کرد و (به بیان ملایم) کمی ابروها را برانگیخت.

بنابراین بله، انتشار این عکس خاص توسط کاخ قطعا یک انتخاب است! کارشناس سلطنتی ریچارد کی می نویسد در ایمیل روزانه که “فیل ناگفته در اتاق غیبت پسر کوچکتر پادشاه است” و این حدس می‌زند که این عکس ممکن است “احساس طرد شدن و تبعید را عمیق‌تر کند.”

این پرتره یک شب قبل از تشییع جنازه ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام گرفته شده است، شبی که در مراسم پذیرایی از رهبران جهان و خانواده سلطنتی دیگر کشورها برگزار شد.

واضح است که بلافاصله مشخص می شود که مگان مارکل و شاهزاده هری در این عکس خانوادگی غایب هستند، و چیزی که حتی بیشتر از همه باعث جلب توجه می شود این واقعیت است که به نظر می رسد این عکس در پذیرایی گرفته شده است که از آن “ناخوانده” بوده اند. تجدید سریع:

واضح است که مگان و هری در مورد حذف شدن از این تصویر – یا “ناخوانده” بودن از مهمانی که در آن عکس گرفته شده است – اظهار نظر نکرده اند، اما این امکان وجود دارد که بتوانیم واکنش آنها را در مستندهای آینده نتفلیکس دریافت کنیم، پس با ما همراه باشید.منبع

او می افزاید: «در مورد این عکس یک نکته نهایی وجود دارد که نشان می دهد هیچ راهی برای بازگشت برای زوجی وجود ندارد که می توانستند در کانون سلطنت باشند، اما اکنون در حاشیه هستند.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.