سازگاری قوس و دلو در دوستی، عشق و رابطه جنسی

تاریخ: 22 نوامبر تا 21 دسامبر

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مبانی قوس

هر دوی این نشانه ها به زندگی مهمانی بودن عادت دارند. وقتی از در عبور می کنند، مردم می دانند که مهمانی *در واقع* در شرف شروع است. انرژی آنها مسری است. قوس و دلو با هم به عنوان BFF یک مسابقه فوق العاده ایجاد می کنند. آنها ذاتاً مشتاق ماجراجویی و تجربیات جدید هستند. این دو نفر همچنین همراهان بسیار خوبی در سفر خواهند بود – آنها به یکدیگر اعتماد دارند تا در مواقع نیاز به دیگری فضای کافی بدهند و آن را شخصی نگیرند. هر دو برای امتحان چتربازی یا بانجی جامپینگ حداقل یک بار. این دو علامت زودیاک هر دو متفکری خارج از چارچوب هستند و ویژگی عاقلانه و عاقلانه ای دارند. آن‌ها می‌دانند چگونه تا دیروقت شب مهمانی کنند، اما همچنان برای یک گفتگوی وجودی طولانی بر سر فنجان قهوه صبحگاهی خود آماده خواهند بود. قوس و دلو از تجربیاتی که می توانند با هم به اشتراک بگذارند، همراه با ارتباط فکری و فلسفی خود قدردانی خواهند کرد.

ارتباط بین قوس و دلو

قوس و دلو به عنوان دوستان

ارائه شده توسط: آب آور

ویژگی های شخصیتی قوس و دلو

قوس و دلو کاملاً پر انرژی هستند. این دو علامت زودیاک در چیزهای زیادی مشترک هستند: اشتیاق به زندگی، میل به عمل به هر هوس گذرا، عقاید قوی، و رگه های سرکش. قوس نشانه آتش و دلو نشانه هوا است. در طالع بینی، هوا آتش را تغذیه می کند و این دو عنصر اغلب به طور هماهنگ با هم ترکیب می شوند. در حالی که قوس و دلو اشتراکات زیادی دارند، همچنین مهم است که در نظر بگیرید که چه رفتارها و الگوهایی را در یکدیگر تشویق می کنند. هر دو علامت زودیاک دارای توانایی در طول زندگی هستند، اما همچنین می توانند به راحتی از احساسات عمیق تر خود جدا شوند. تعادل قطعا مورد نیاز است.

این دو عجیب و غریب از زودیاک، چه به عنوان دوست و چه به عنوان شریک، یک تناسب طبیعی هستند. اما از آنجایی که بسیار مستقل هستند، هر دوی آنها باید کار خود را انجام دهند اگر بخواهند یک رابطه یک تعهد بلندمدت باشد تا یک فرار گاه به گاه.منبع

اگر این دو کیهانی خود را در یک رابطه پایدار و سالم بیابند، مطمئناً نظرات آنها در مورد ازدواج همپوشانی خواهد داشت. این همه علاقه ای به زندگی بر اساس قوانین جامعه ندارند – هر دو یک شورشی درونی دارند. آنها با اجازه دادن به شریک دیگر برای داشتن استقلال خود به یکدیگر و تعهد خود احترام می گذارند. این ممکن است به این معنی باشد که از راه رفتن در راهرو و همه علائم تزئینی همراه با آن چشم پوشی کنید یا به سادگی یک چرخش منحصر به فرد خود را در عروسی قرار دهید. هر چه این زوج تصمیم بگیرند، احترام و درک متقابل وجود خواهد داشت که تعهد آنها عمیق تر از تعریف جامعه است. اگر آنها ازدواج کنند، احتمالاً عجله ای در کار نخواهد بود. این دو می خواهند قبل از بیرون آمدن زانوهایشان و وارد شدن به مرحله بعدی زندگی خود، زندگی و تمام تجربیاتی را که می توانند جذب کنند.

سازگاری قوس و دلو

رابطه جنسی بین یک قوس و دلو پر از شگفتی خواهد بود. این دو نه تنها به تحریک فیزیکی، بلکه به یک ارتباط ذهنی نیز نیاز دارند. سیاره حاکم بر قوس مشتری است – سیاره فراوانی، شانس و رشد. این در طبیعت قوس است که همیشه برای اوقات خوشی بیدار باشد و هر کاری را یک بار امتحان کند. این به خوبی با ذهن باز و اغلب سلیقه های عجیب و غریب دلو ترکیب می شود. برج دلو در طالع بینی توسط دو سیاره اداره می شود: زحل و اورانوس. نفوذ زحل به طبیعت دلو حالتی خنک و بی‌تفاوت می‌دهد، در حالی که اورانوس میل به شورش و رهایی از وضعیت موجود را برمی‌انگیزد. از نظر طالع بینی، این دو علامت زودیاک نمی ترسند هر بار که بین ورق ملاقات می کنند چیز جدیدی را امتحان کنند (البته با رضایت).

قوس و دلو در یک رابطه

ارائه شده توسط: یک کماندار سنتوری

اصول آکواریوس

روش: درست شد

خط كش: اورانوس

تاریخ: 20 ژانویه تا 18 فوریه

خط كش: سیاره مشتری

هم کمان و هم دلو برای استقلال خود ارزش قائل هستند. آن دسته از افرادی که نیاز به ارتباط دائمی دارند نیز نیستند. در واقع، آنها دوست دارند که برای چند روز یا چند هفته ناپدید شوند. این دو ذهن خلاق دارند و می‌توانند ساعت‌ها درباره ایده‌های بزرگ صحبت کنند یا فقط الگوهای پوچ را روی متن به اشتراک بگذارند. قوس به کمی بی تدبیر بودن شهرت دارد، اما دلو به این که از نظر عاطفی جدا است معروف است، پس همه چیز درست می شود؟ تنها مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که با توجه به اینکه هیچ کدام از نشانه‌ها تمایل به شروع صحبت‌های کوچک ندارند، ممکن است برایشان سخت باشد که در تماس باشند.

رابطه جنسی بین قوس و دلو

عنصر: آتش

روش: قابل تغییر است

عنصر: هوا

چسبندگی چیزی است که نه کمان و نه دلو تحمل نمی کنند. این دو نیاز به استقلال و استقلال شدید در هر رابطه ای دارند – چه افلاطونی یا عاشقانه. در نگاه اول، به نظر می رسد این یک تناسب یکپارچه است. بی فکر اما اگر ماهیت هر دو طرف خیلی مستقل باشد چه؟ چه می شود اگر هیچ کدام مایل به فرو رفتن شجاعانه در آسیب پذیری نباشند؟ این دقیقاً جایی است که این جفت زودیاک می تواند مشکل پیدا کند. اگر هیچ یک از افراد به اندازه کافی راحت نباشند که از مکالمات سبک دلی یا حتی بحث های فلسفی عبور کنند و شروع به ایجاد یک ارتباط عاطفی عمیق کنند، جرقه می تواند خاموش شود. صمیمیت برای همه نشانه‌ها چالش برانگیز است، اما این دو علامت ترجیح می‌دهند کمی از هم جدا بمانند، که می‌تواند منجر به مشکلاتی در رابطه شود. و voila، درست مانند آن، آنها در نهایت یکدیگر را ارواح می کنند. همچنین برای قوس و دلو بسیار مهم است که بین دنیای فردی خود و دنیایی که با شریک زندگی خود به اشتراک می گذارند تعادل داشته باشند. آنها باید احساس هویت، دوستی ها و زندگی خود را حفظ کنند، مهم نیست که چقدر جدی هستند.

قوس و دلو در یک ازدواج

اگرچه عناصر و روش‌های آن‌ها متفاوت است، اما کمان و دلو اشتراکات زیادی دارند. آنها دو تا از باهوش ترین نشانه های زودیاک هستند – آنها همیشه چیزهای جدیدی یاد می گیرند و آنها را با دیگران به اشتراک می گذارند. آنها هر دو متفکر خلاق هستند، هرچند به طرق مختلف – کمان فیلسوف زودیاک است، در حالی که دلو دانشمند زودیاک است. اما با این حال، این بدان معنی است که آنها چیزهای زیادی برای صحبت کردن دارند! و هر دو تیپ های برون گرا و اجتماعی هستند.