سازگاری قوس و حوت در دوستی، عشق و رابطه جنسی

این همه وجه اشتراک این دو نیست. در طالع بینی سنتی، هر دو علامت زودیاک توسط مشتری اداره می شوند و به هر دوی آنها این توانایی را می دهد که در هر لحظه از اوج بالاتر بروند. مشتری سیاره فراوانی و رشد است و هر چیزی را که لمس می کند تقویت می کند، بنابراین این دو علامت زودیاک ممکن است با کمی شانس کیهانی بیشتر در دستانشان عمل کنند.

این دو نشانه در واقع به لطف تغییرپذیری مشترک و سیاره حاکم، مشتری، اشتراکات زیادی دارند. هر دوی آنها خوش بین، خلاق، تخیلی و خودجوش هستند. با این حال، عناصر مختلف آنها به این معنی است که این صفات می توانند بسیار متفاوت بیان شوند. قوس یک علامت آتش سوزی است، در حالی که حوت یک علامت آب احساسی است. قوس ها مستعد قرار دادن پای خود در دهان هستند، در حالی که ماهی ها می توانند سر خود را در ابرها گیر کنند. اما تا زمانی که قوس بتواند از آسیب رساندن تصادفی به احساسات فوق حساس ماهی ها جلوگیری کند، این دو می توانند با هم سرگرمی زیادی داشته باشند!

ارتباط بین قوس و حوت

رابطه جنسی بین قوس و حوت

کارت تاروت: محبت

روش: قابل تغییر است

راهنمای وضعیت جنسی

Hearst Home “رابطه زودیاک Cosmo: داغ ترین موقعیت های جنسی برای هر علامت نجومی”

مطمئناً، قوس و حوت هر دو توسط مشتری اداره می شوند و برای ماجراجویی و کسب تجربیات جدید زندگی می کنند، اما یک عامل کلیدی وجود دارد که آنها باید در رابطه خود بر آن غلبه کنند: چسبندگی. قوس به استقلال خود نیاز دارد. اگر به فضای شخصی آنها احترام گذاشته نشود، مهم نیست که چه نشانه ای هستید، می توانید خود را خارج از چت ببینید. از سوی دیگر، یکی از عمیق ترین خواسته های ماهی ها ادغام شدن است. آن‌ها زندگی می‌کنند تا کارهای درونی روح شریک زندگی خود را کشف کنند، تا با هم ارتباط برقرار کنند و به دنیاهای دیگر سفر کنند. کلمه کلیدی: با یکدیگر. ماهی ها تمایل دارند کمی بیشتر از آنچه که قوس معمولا می تواند ارائه دهد به محبت نیاز داشته باشد. آنها باید به درک و احترام به نیازها و مرزهای یکدیگر در رابطه برسند. هنگامی که یک تعادل سالم برقرار شد، این جفت شدن واقعاً می تواند جهان را تحت تأثیر قرار دهد. هر دوی آنها در جستجوی یافتن معنای زندگی هستند. آنها در حین بحث در مورد شام در یک رستوران جدید در شهر، همپوشانی های فلسفی و معنوی زیادی خواهند داشت تا قلب و ذهن آنها را پر کند.

قوس و حوت در ازدواج

ماهی های معروف: ریحانا، اولیویا رودریگو، تروور نوآ، الیوت پیج، لوپیتا نیونگو، جاستین بیبر، میلی بابی براون، کومیل نانجیانی، جردن پیل، اسکار آیزاک، درو بریمور

ویژگی های شخصیتی قوس و حوت

ارائه شده توسط: ماهی ها

ارائه شده توسط: کماندار

قوسان معروف: تیلور سویفت، زوئه کراویتز، جانل مونا، بریتنی اسپیرز، جی زی، برد پیت، بیلی آیلیش، جیک جیلنهال، جونا هیل، مایلی سایرس، دی جی خالد، کریسی تیگن

مبانی ماهی ها

رابطه جنسی بین یک قوس و ماهی هرگز یکسان نخواهد بود. این دو مشتاق هستند تا با هم خیالات جنسی خود را کشف کنند. طبیعت ذهن باز آنها به آنها اجازه می دهد تا انواع موقعیت ها، اسباب بازی ها و پیچ خوردگی ها را کشف کنند. هر دوی این علائم زودیاک می توانند به راحتی خسته شوند و برای علاقه مند شدن به تحریکات جدیدی نیاز دارند. همان موقعیت قدیمی هر بار کافی نیست! شیمی جنسی بین این علائم مغناطیسی است زیرا تنش کیهانی ذاتی بین این دو وجود دارد. در طالع بینی، قوس و حوت یک جنبه نجومی به نام مربع تشکیل می دهند که به شیمی آنها دامن می زند. همانطور که رابطه جنسی گرم است، این دو مرغ عشق می توانند در آب گرم فرود بیایند وقتی صحبت از صمیمیت عاطفی به میان می آید. ماهی ها خواهان پیوند روحی و عمق هستند، و اگر قوس نتواند با آنها وارد عاطفی شود، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود.

قوس و حوت در یک رابطه

کتابی در مورد سازگاری

کتاب کرونیکل “طالع بینی عشق و جنسی: راهنمای سازگاری مدرن”

خط کش: مشتری (سنتی) و نپتون (مدرن)

وقتی یک قوس و ماهی با هم ملاقات می کنند، یک چیز تضمین شده است: برنامه ها در معرض تغییر هستند! هر دو قوس و حوت نشانه های قابل تغییر هستند، به این معنی که هر دو تمایل عمیقی برای انعطاف پذیری و تطبیق پذیری دارند.

تانگ زودیاک

بند زودیاک برج ثور

مبانی قوس

در مجموع، این دو نشانه رویکردهای بسیار متفاوتی نسبت به زندگی و روابط دارند، اما این بدان معنا نیست که هیچ وجه اشتراکی ندارند. هر دو نشانه‌های قابل تغییر هستند، به این معنی که همه‌کاره، سازگار، و به طور طبیعی کنجکاو هستند و یک سیاره حاکم، مشتری، مشترک هستند. در هر نوع روابطی، قوس باید یاد بگیرد که به احساسات ماهی ها احترام بگذارد، و ماهی ها باید از سبک ارتباطی صریح و حس شوخ طبعی ساگ قدردانی کنند. با این حال، اگر آنها بتوانند ارتباط موثر را یاد بگیرند، این دو می توانند بهترین ها را در یکدیگر به ارمغان بیاورند… نه به ذکر شیمی جنسی شگفت انگیز.

زوج های معروف قوس و حوت

  • جاستین بیبر و هیلی بیبر
  • بریتنی اسپیرز و سام اصغری
  • فلیسیتی هافمن و ویلیام اچ میسی
  • برایان کرانستون و رابین دیردن
  • میلا جووویچ و پل دبلیو اس اندرسون
  • ری رومانو و آنا رومانو
  • کیت ریچاردز و پتی هانسن

این دو کیهانی همیشه برای یک ماجراجویی لحظه آخری آماده هستند! وقتی یک جفت BFF از یک قوس و یک ماهی دارید، نیازی به برنامه ریزی از قبل نیست. این دو علامت زودیاک ترجیح می‌دهند با جریان حرکت کنند و از احساس خود در روز بهره ببرند تا اینکه از قبل برنامه‌ریزی کنند. این کار بیرون رفتن و گذراندن وقت با هم را بسیار ساده می کند. این دو که توسط مشتری، سیاره ای که نشان دهنده سفر و گسترش است، اداره می شوند، از تجربیات جدید زندگی و امتحان چیزهای جدید با هم لذت می برند. با این حال، کمان، نشانه آتش و حوت نشانه آب است و این می تواند منجر به تفاوت در خلق و خوی عاطفی آنها شود. قوس یکی از بزرگ ترین شوخی های زودیاک است، در حالی که ماهی ها به حساسیت های خارج از این دنیا معروف هستند. قوس دقیقاً می‌داند که کدام یک از دکمه‌های ماهی را فشار دهد تا واکنش فوری نشان دهد، و این می‌تواند منجر به تنش‌هایی در صورت عدم کنترل آن شود.

این منطقه ای است که این دو نشانه ممکن است با هم مبارزه کنند. قوس به‌خاطر بی‌حرمتی شناخته می‌شود، در حالی که ماهی‌ها هم حساس هستند و هم بی‌تفاوت. آنها با ماهی ها نشان داده می شوند – آنها فقط می خواهند با جریان حرکت کنند! این بدان معنی است که قوس می تواند به طور تصادفی به ماهی ها توهین کند. چه به عنوان دوست یا عاشق، این زوج باید یاد بگیرند که در زمینه ارتباط با هم کار کنند. قوس قبل از صحبت کردن باید فکر کند و ماهی ها باید یاد بگیرند که بفهمند ساگ چه زمانی جدی است در مقابل شوخی – و اگر آسیب دیدند یا گیج شدند به وضوح ارتباط برقرار کنند.

قوس و حوت به عنوان دوستان

خط کش: سیاره مشتری

در ازدواج یا هر رابطه طولانی مدت و متعهدانه، قوس و حوت به سازگاری نیاز دارند. این دو نیاز به تحریک مداوم برای مبارزه با کسالت دارند. آنها هر دو در معرض زیاده‌روی هستند و تمایل دارند قبل از اینکه با شریک زندگی خود تماس بگیرند، طبق یک هوی و هوس عمل کنند. ایجاد مرزها در ابتدا کلید خواهد بود. معامله گران شما چه هستند، و چه چیزی به نام سرگرمی و اکتشاف اشکالی ندارد؟ این دو ممکن است در یک نسخه غیر سنتی از ازدواج یا رابطه بهترین کار را پیدا کنند و برای هر یک از طرفین مهم است که به مرزهای طرف مقابل احترام بگذارند. اگرچه این رابطه مستلزم سازش است، اما شوق زندگی و تجربه آنها سرگرمی بی پایانی را فراهم می کند. قوس ها و حوت ها هر کدام در سفر خود در زندگی به یادگیری و آموزش چیزهای جدید به یکدیگر ادامه می دهند – ارزشی که هر کدام در شراکت مشتاق آن هستند.

جدایی قوس و ماهی

تاریخ: 22 نوامبر تا 21 دسامبر

تاریخ: 19 فوریه تا 20 مارس

کارت تاروت: ماه

این دو نشانه رویکردهای متضادی برای جدایی دارند. قوس احتمالاً یا الف) در اسرع وقت باز می گردد یا ب) به کشوری دیگر می رود تا “خود را دوباره کشف کند” (و یک یا سه پرواز خالی داشته باشد). آنها کسی نیستند که موپ کنند! از سوی دیگر، ماهی ها احتمالاً در احساسات خود غوطه ور می شوند. اونا نشونه آب احساسی هستن، باشه؟؟؟ ماهی ها همه چیز را عمیقا احساس می کنند و سقوط می کنند سخت. در حالی که قوس در حال رزرو پرواز یک طرفه است، ماهی ها در حال ساخت لیست پخش کامل جدایی هستند و شعری دلخراش درباره پایان رابطه می نویسند.

سازگاری قوس و حوت

عنصر: آتش

روش: قابل تغییر است

عنصر: اب

استفانی ان. کامپوس (او/او) یک ستاره شناس، جادوگر و شفا دهنده است. او بیش از یک دهه هنرهای عرفانی را از مطالعه ستارگان، نخل خوانی، تاروت، متوسط، کار انرژی، کوراندریسمو، ضربه زدن به EFT و موارد دیگر مطالعه کرده است. او مشتاق خدمت رسانی و کمک به بهبودی دیگران است. او طالع بینی را با سایر روش های درمانی به عنوان ابزاری برای دگرگونی ترکیب می کند. او را در اینستاگرام و TikTok دنبال کنید.

منبع