سازگاری قوس و حوت در دوستی، عشق و رابطه جنسی

این دو نشانه در واقع به لطف تغییرپذیری مشترک و سیاره حاکم، مشتری، اشتراکات زیادی دارند. هر دوی آنها خوش بین، خلاق، تخیلی و خودجوش هستند. با این حال، عناصر مختلف آنها به این معنی است که این صفات می توانند بسیار متفاوت بیان شوند. قوس یک علامت آتش سوزی است، در حالی که حوت یک علامت آب احساسی است. قوس ها مستعد قرار دادن پای خود در دهان هستند، در حالی که ماهی ها می توانند سر خود را در ابرها گیر کنند. اما تا زمانی که قوس بتواند از آسیب رساندن تصادفی به احساسات فوق حساس ماهی ها جلوگیری کند، این دو می توانند با هم سرگرمی زیادی داشته باشند!

ارتباط بین قوس و حوت

خط کش: مشتری (سنتی) و نپتون (مدرن)

استفانی ان. کامپوس (او/او) یک ستاره شناس، جادوگر و شفا دهنده است. او بیش از یک دهه هنرهای عرفانی را از مطالعه ستارگان، نخل خوانی، تاروت، متوسط، کار انرژی، کوراندریسمو، ضربه زدن به EFT و موارد دیگر مطالعه کرده است. او مشتاق خدمت رسانی و کمک به بهبودی دیگران است. او طالع بینی را با سایر روش های درمانی به عنوان ابزاری برای دگرگونی ترکیب می کند. او را در اینستاگرام و TikTok دنبال کنید.

منبع

قوسان معروف: تیلور سویفت، زوئه کراویتز، جانل مونا، بریتنی اسپیرز، جی زی، برد پیت، بیلی آیلیش، جیک جیلنهال، جونا هیل، مایلی سایرس، دی جی خالد، کریسی تیگن

مبانی ماهی ها

رابطه جنسی بین یک قوس و ماهی هرگز یکسان نخواهد بود. این دو مشتاق هستند تا با هم خیالات جنسی خود را کشف کنند. طبیعت ذهن باز آنها به آنها اجازه می دهد تا انواع موقعیت ها، اسباب بازی ها و پیچ خوردگی ها را کشف کنند. هر دوی این علائم زودیاک می توانند به راحتی خسته شوند و برای علاقه مند شدن به تحریکات جدیدی نیاز دارند. همان موقعیت قدیمی هر بار کافی نیست! شیمی جنسی بین این علائم مغناطیسی است زیرا تنش کیهانی ذاتی بین این دو وجود دارد. در طالع بینی، قوس و حوت یک جنبه نجومی به نام مربع تشکیل می دهند که به شیمی آنها دامن می زند. همانطور که رابطه جنسی گرم است، این دو مرغ عشق می توانند در آب گرم فرود بیایند وقتی صحبت از صمیمیت عاطفی به میان می آید. ماهی ها خواهان پیوند روحی و عمق هستند، و اگر قوس نتواند با آنها وارد عاطفی شود، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود.

قوس و حوت در یک رابطه

ارائه شده توسط: کماندار

روش: قابل تغییر است

تانگ زودیاک

بند زودیاک برج ثور

مبانی قوس

روش: قابل تغییر است

کارت تاروت: محبت

در ازدواج یا هر رابطه طولانی مدت و متعهدانه، قوس و حوت به سازگاری نیاز دارند. این دو نیاز به تحریک مداوم برای مبارزه با کسالت دارند. آنها هر دو در معرض زیاده‌روی هستند و تمایل دارند قبل از اینکه با شریک زندگی خود تماس بگیرند، طبق یک هوی و هوس عمل کنند. ایجاد مرزها در ابتدا کلید خواهد بود. معامله گران شما چه هستند، و چه چیزی به نام سرگرمی و اکتشاف اشکالی ندارد؟ این دو ممکن است در یک نسخه غیر سنتی از ازدواج یا رابطه بهترین کار را پیدا کنند و برای هر یک از طرفین مهم است که به مرزهای طرف مقابل احترام بگذارند. اگرچه این رابطه مستلزم سازش است، اما شوق زندگی و تجربه آنها سرگرمی بی پایانی را فراهم می کند. قوس ها و حوت ها هر کدام در سفر خود در زندگی به یادگیری و آموزش چیزهای جدید به یکدیگر ادامه می دهند – ارزشی که هر کدام در شراکت مشتاق آن هستند.

جدایی قوس و ماهی

در مجموع، این دو نشانه رویکردهای بسیار متفاوتی نسبت به زندگی و روابط دارند، اما این بدان معنا نیست که هیچ وجه اشتراکی ندارند. هر دو نشانه‌های قابل تغییر هستند، به این معنی که همه‌کاره، سازگار، و به طور طبیعی کنجکاو هستند و یک سیاره حاکم، مشتری، مشترک هستند. در هر نوع روابطی، قوس باید یاد بگیرد که به احساسات ماهی ها احترام بگذارد، و ماهی ها باید از سبک ارتباطی صریح و حس شوخ طبعی ساگ قدردانی کنند. با این حال، اگر آنها بتوانند ارتباط موثر را یاد بگیرند، این دو می توانند بهترین ها را در یکدیگر به ارمغان بیاورند… نه به ذکر شیمی جنسی شگفت انگیز.

زوج های معروف قوس و حوت