سابرینا نجار روال مراقبت از پوست خود را کنار می گذارد

پیش از این، سابرینا کارپنتر محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارد زرق و برقروتین را رها کنید.

پاک کننده من

محصولات رنه رولو همیشه برای پوست من مفید بوده است. من همچنین از تونر آرامش بخش الدربری او استفاده می کنم.

سرم من

کارپنتر می‌گوید: «من عاشق بوی خوب هستم، و رایحه‌ها باعث می‌شوند قبل از اینکه از در بیرون بروم احساس کاملی داشته باشم. زرق و برق. در مورد اینکه الان چه پوشیده است؟ رایحه خودش البته او با خنده می گوید: “Self plug: من عطرم را می زنم، Sweet Tooth.” “این خیلی خنده دار است، زیرا من اساساً عطر رویایی خود را درست کردم که می خواهم هر روز استفاده کنم.”

من شبها از مرطوب کننده استفاده می کنم. من واقعا این مرطوب کننده La Mer را دوست دارم. من فقط آن را امتحان کردم، و فکر کردم، اوه نه، من آن را دوست دارم! این یکی از آن محصولاتی است که کمی پرفروش است، بنابراین واقعاً امیدوار بودم که آن را دوست نداشته باشم، اما این کار را انجام دادم. این سبک وزن است و من تمایل دارم به سراغ مرطوب کننده های سبک وزن بیشتری بروم.

بالم لب من

من واقعا خوش شانس بودم که عطر خودم چیزی است که می خواهم هر روز استفاده کنم. این یک لذیذ است، بنابراین بسیار شیرین است، اما به نوعی پیچیده است. کمی ظرافت در آن وجود دارد. همه چیزهای مورد علاقه من ترکیبی هستند: خیلی قوی نیست، بسیار سبک است و وقتی آن را می پوشم دوستان زیادی پیدا می کنم. مردم می گویند: “وای، چرا اینقدر بوی خوبی می دهی؟”

Sweet Tooth به بخشی جدایی ناپذیر از رژیم مراقبت از خود Carpenter تبدیل شده است و به عنوان یک لذت روزانه کوچک عمل می کند. او می‌گوید: «من فکر می‌کنم بسیار مهم است که به خودتان توجه کنید و کارهایی را انجام دهید که احساس خوبی در شما ایجاد می‌کند.

محتوای اینستاگرام

من باها کار کرده ام [esthetician] رنه رولو از ۱۵ سالگی. من از پاک کننده AHA/BHA او استفاده می کنم که یک چیز ثابت در زندگی من بوده است. من دوست دارم که تا حدودی یک لایه بردار است اما واقعاً خشن نیست، و AHA/BHA برای شفاف نگه داشتن پوست شما واقعاً خوب است.

تونر من

من عاشق یک Aquaphor کلاسیک هستم، نمی توانم دروغ بگویم. همیشه در اتاقم کنار من نشسته است. من احساس آن را دوست دارم: فوق العاده مرطوب کننده است، چسبناک نیست، به نوعی محصول کامل لب است. تنها بالم لب دیگری که من آن را دوست دارم و استفاده می کنم، براق کننده داتکام است. واقعا خوبه و بوی خوبی هم داره

ابزار صورت من

سابرینا کارپنتر ممکن است بیشتر برای بازیگری و خوانندگی شناخته شود، زیرا در آن بازی کرده است دختر با جهان ملاقات می کند و آهنگ‌هایی مانند «پوست» و «چون پسری را دوست داشتم» (و شروع‌کننده‌های مکالمه) می‌سازد، اما این دختر 23 ساله آماده است تا دنیای زیبایی را تجربه کند.

پس از پاکسازی و تقویت، من دوست دارم از سرم درمانی ویتامین C 111Skin استفاده کنم.

SPF من

من از این کریستال رز کوارتز برای صورتم استفاده می کنم. من واقعاً شکل آن را دوست دارم و استفاده از آن بسیار آسان است. بسیار کاربرپسند است.

عطر من

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کارپنتر با چند خطی بودن غریبه نیست: او شرکت تولیدی خود را با نام At Last Productions در سال 2020 راه اندازی کرد و قرار است در اقتباس های آتی تولید و بازی کند. آلیس در سرزمین عجایب و احساس YA فاصله از من تا تو. از پاییز امسال، کارپنتر، یک علاقه‌مند به عطر، می‌تواند طراح عطر را به لیست طولانی دستاوردهای خود اضافه کند.

دانیل سینای ویرایشگر زیبایی است زرق و برق. او را در اینستاگرام دنبال کنید @daniellesinay.

منبع

ضد آفتاب برای من بسیار مهم است. من هر روز ضد آفتاب میزنم من استفاده از صفحه نمایش براق Supergoop را شروع کردم زیرا متوجه شدم صورتم همیشه کمی رنگ پریده تر از بقیه بدنم است، بنابراین به نوعی بهترین هر دو جهان است: بدیهی است که SPF دارد، اما سپس کمی هم به شما می دهد. رنگی که پوست شما را زنده می کند. بیشتر اوقات زیر آرایش من است و واقعا زیباست. من واقعاً از ظاهر آن خوشم می آید.

مرطوب کننده من

دیدگاه نجار در مورد زیبایی و مراقبت از پوست یکسان است. او می گوید: “مهم ترین چیز در مورد مراقبت از پوست، برای من، همیشه گوش دادن به پوستم بوده است.” زرق و برق. “چون تغییر می کند. هر فصل کمی متفاوت است و هر سال از زندگی من کمی متفاوت است. گاهی اوقات به مقدار زیادی نیاز دارد و بیشتر بیشتر است و گاهی اوقات کمتر بیشتر است. این در واقع فقط به این است که به بدن خود گوش دهید و آنچه را که نیاز دارد به او بدهید.»