زندایا یک مانی دخترانه نرم رویایی پوشید که برای بهار عالی است

ما خوشحالیم که Dobyk این رنگ صورتی ملایم بسیار زیبا را که بهترین رنگ برای بهار و تابستان است، انتخاب نکرده است. لاک ژل نیز ماندگاری طولانی دارد و بخشی از مجموعه محبوب ژل لهستانی این برند است که درخشندگی بالایی دارد که تا 14 روز ماندگاری دارد. با این حال، اگر از ژل‌ها دوری می‌کنید یا می‌خواهید فرمولی را داشته باشید که بتوانید خودتان در خانه از آن استفاده کنید، این رنگ در لاک‌های لاکی CND Vinylux Backyard Nuptials نیز موجود است.

وقتی صحبت از ترندهای ناخن به میان می‌آید، می‌آیند و می‌روند، اما یکی از چیزهایی که به طور مداوم دوست داشته می‌شود، یک ناخن برهنه است. با این حال، همه برهنه ها برهنه خوبی نیستند (بدون جناس). زندایا با لباسی دیده شد که هنرمند ناخن او مارینا دوبیک می گوید که CND Shellac Backyard Neptials است.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

متا می گوید که برهنه های مختلف مکمل چهره های مختلف هستند. برای یافتن بهترین رنگ برای خود، در اینجا چند نکته وجود دارد:

  • با نگاه کردن به رگ های خود متوجه شوید که ته رنگ شما چیست. اگر ته رنگ سردی دارید—این رنگ ها در پوست روشن صورتی یا آبی به نظر می رسند. در رنگ‌های پوستی متوسط ​​و عمیق می‌تواند بنفش و قرمز به نظر برسد—پس باید به سراغ سایه‌های گرم ناخن بروید. اگر ته رنگ گرم‌تری دارید (این رنگ‌ها در پوست‌های روشن تا متوسط ​​زرد به نظر می‌رسند و در رنگ‌های پوست متوسط ​​تیره تا عمیق می‌توانند بیشتر هلویی و طلایی به نظر برسند)، پس باید به سراغ سایه‌های سردتر بروید. این برای ایجاد تعادل بین برهنگی ها بر اساس چهره شما است. اگر خنثی هستید (رنگ‌های زیرین شما تقریباً همان رنگ پوست واقعی شما هستند)، می‌توانید از هر دو طرف استفاده کنید.
  • اگر رنگ پوست تیره‌تری دارید، به دنبال رنگ‌های عمیق‌تر برای هماهنگی با رنگ بستر ناخن خود باشید. اگر تخت ناخن تیره‌تری دارید، متا به جای صورتی‌های بسیار شفاف، به دنبال رنگ‌های قهوه‌ای است.
  • اگر مطمئن نیستید، برای داشتن ناخن سالم و ظاهر طبیعی، رنگی به دست آورید.
  • اگر روی ناخن‌هایتان لک دارید، از یک سایه قابل ساخت برای ایجاد پوشش بدون اینکه مات به نظر برسد، استفاده کنید.

منبع

این سایه ملایم صورتی جهانی برای هر موقعیتی، از رویدادهای فرش قرمز گرفته تا گردش‌های غیررسمی، مناسب است. اگر در دوران کم‌تر خود هستید و می‌خواهید مانند زندایا یک برهنه را تکان دهید، اما مطمئن نیستید که برهنه مناسب شما چیست، از متا فرانسیس، مانیکوریست لندنی و بنیانگذار Nails by Mets، در مورد بهترین نکات برای پیدا کردن لباس برهنه مناسب برای پوست شما.

چگونه یک سایه برهنه مناسب برای رنگ پوست خود پیدا کنید:

زندایا نه تنها به خاطر لباس های حماسی و استعداد غیرقابل انکارش، بلکه به خاطر ظاهر زیبایی خارج از این دنیا نیز شناخته شده است. تهدید سه گانه! جای تعجب نیست که او یکی از محبوب ترین و نمادین ترین ستاره های نسل خود است. بنابراین، اگر به دنبال Inspo زیبایی هستید، می‌دانید به چه کسی مراجعه کنید. اخیراً روی ناخن‌های بهاری دخترانه‌ی نرم او وسواس داشتیم و تمام جزئیات را مستقیماً از دهان هنرمند ناخن (یا حساب اینستاگرام) او در مورد چگونگی دستیابی به آنها دریافت کردیم.