زندایا در طول دیدار مجدد با بازیگران «Euphoria» یک دامن شیاپارلی شطرنجی می پوشد

او با اشاره به این واقعیت که Rue تا حدی بر اساس نبرد سم لوینسون خالق با اعتیاد است، افزود: «و من می‌دانم که او می‌تواند این کار را انجام دهد، زیرا سم آن را نوشته است، و Sam Rue است، و او این کار را انجام داده است». او گواه این است که امیدی برای Rue و هرکسی مانند Rue وجود دارد، و از نامه‌های زیبا و افرادی که با آنها تماس گرفته‌اند – بسیار سپاسگزارم برای آن تجربیاتی که وقتی کسی به سراغ من می‌آید، و درباره Rue و نحوه رفتارشان صحبت می‌کند. به او یا هر بخشی از سفر شفابخش آنها که او توانسته است بخشی از آن باشد مرتبط است.»

جف کراویتز//گتی ایماژ

این ظاهر تلفیقی هوشمندانه از مدرسه مقدماتی دهه 50 هالیوود بود که با باب مایل به قرمز مایل به قهوه‌ای، لب صورتی و جواهرات کم‌رنگ هنرپیشه طراحی شده بود. او برای عکس گرفتن با رضایت ماود آپاتو، هانتر شفر، و سیدنی سوینی که همبازی‌های این فیلم بودند، لباس‌های جذاب‌تری را انتخاب کردند: لباس‌های مجلسی نامتقارن، چکمه‌های پلتفرم درشت، و جوراب‌های بلند تا روی زانو. در کنار آنها، زندایا کاملاً نابجا به نظر می رسید – و منظورم این است که کاملاً نامناسب است.

Maude apatow، Hunter Schaefer، Sydney Sweeney و Zendaya با هم در رویداد Euphoria fyc

Lauren Puckett-Pope یکی از ویراستاران ELLE است که در آن فیلم، تلویزیون، کتاب و مد را پوشش می دهد.منبع دستیار ویرایشگر

سال 2023 در آمریکای زندایا یک سال پرچمدار ثابت شده است، زیرا بازی های تحسین شده این بازیگر و قرارهای معمولی با دوست پسرش تام هالند، سرفصل های یک چرخه شستشو و تکرار منظم برنامه ریزی شده را به خود اختصاص داده است. اما شاید هیچ چیز مانند آن پچ پچ های رسانه های اجتماعی را جذب نکرده باشد رضایت کمد لباس ستاره، با نگاه متخصص استایلیست لا روچ انتخاب شده و تحسین تقریباً جهانی را برانگیخته است – امری نادر در میان منتقدان مد، که تمایل دارند تقریباً به همان اندازه که در لباس‌های VIP از موفقیت‌ها لذت ببرند. حتی کنسرت‌های کوچک‌تر Zendaya، همان‌طور که در روز یکشنبه مشهود بود، یک هدایای مجلل است رضایت رویداد FYC در لس آنجلس، که برای آن بازیگر یک دامن شطرنجی Schiaparelli، پمپ‌های مشکی و یک چوگان با دکمه‌های مرواریدی پوشید.

zendaya در رویداد Euphoria fyc

در طول رویداد پرسش و پاسخ، بخشی از تلاش بازیگران برای ایجاد سر و صدا برای رضایت در طول فصل جوایز، زندایا همچنین با فصل سوم سریال HBO صحبت کرد. او به مخاطبان گفت که یکی از آرزوهایش برای شخصیتش، Rue، «به معنای واقعی کلمه این است که بتواند زنده بماند و شاید از آن لذت ببرد.»