زندایا به نوعی ژاکت کش باف پشمی برش خورده بژ را در بیابان متمایز کرد — به عکس مراجعه کنید

خیلی خوب است که Z را برای یک بار هم که شده در یک چیز معمولی ببینیم. از نظر عقلانی، من می‌دانم که او برای فرش قرمز لباس می‌پوشد و همیشه در والنتینو یا هر چیز دیگری نیست، اما با مرور سریع عکس‌ها، ممکن است فکر کنیم که او هرگز از کفش‌های پاشنه‌دار و لباس‌های تنگ، یا اخیراً، یک کت و شلوار بادی شفاف شورت کوتاه با پوشش زرق و برق و کت بلیزر بزرگ. مطمئناً این اثر پیچیده است، اما تصور کنید که هر بار که مجبور به ادرار کردن هستید چقدر طول می‌کشد تا وارد و خارج شوید.

تنها ستاره ای مانند زندایا می تواند در حالی که به معنای واقعی کلمه با هم ترکیب می شود، برجسته شود. بازیگری که هم اکنون مشغول فیلمبرداری دنباله آن تپه، فقط یک عکس با، خوب، چند تپه شنی پست کردم. آیکون مد با اجازه دادن به موهایش آزادانه در حالی که اشعه‌های صحرا را جذب می‌کند، یک ژاکت کش باف پشمی ساده را انتخاب کرد که فقط در قسمت بالایی دکمه‌هایش بسته شده بود و یک گردنبند الماس انفرادی. فانی های ساده و ساده لوحانه نمی توانند این ظاهر را ایجاد کنند، اما زندایا در سطح خودش است.

او در حال رشد است، او می درخشد، و امیدوار است که در حال بسته بندی ضد آفتاب است.


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در روزهای تعطیل او، به نظر می رسد مرد عنکبوتی: هیچ راهی دور از بازگشت به خانه نیست ستاره اصول کلاسیک را انتخاب می کند. علاوه بر این کاردی زیبا، کمد لباس او شامل دکمه آبی روشنی است که در یک قرار در موزه لوور با دوست پسر/همسر تام هالند پوشیده بود.

به شیوه واقعی A-lister، زندایا عکس معمولی اینستاگرام را بدون شرح در وسط روز درست قبل از روز شکرگزاری انداخت. فقط، مانند، “هی، چیزی برای تبلیغ نیست، به سادگی در قسمت اصلی زرق و برق دار بودن. همونطور که بودید.” بدیهی است که طرفداران و دنبال کنندگان آن را خوردند. کارا ولش، استایلیست مشهور، نظر داد: ” هیچ برندی اعتبار نداشت، اما احتمالاً می‌توانید این مجموعه را در خانه با شلوار ورزشی و ژاکت کش باف پشمی J.Crew بازسازی کنید. نمای کویر گنجانده نشده است.