ریچل بیلسون یک پاسخ NSFW به یک سوال در مورد بیل هدر داشت

“وقتی تو و بیل از هم جدا شدی چه چیزی را بیشتر از همه دلتنگ شدی؟” او پرسید.

این اولین بار نیست که بیلسون در مورد رابطه خود با هادر صحبت می کند. این بازیگر چندین بار در پادکست خود به این رابطه اشاره کرده است. در اپیزودی که در ماه ژوئن با مهمان ماندی مور منتشر شد نمایشگاه Vanity Fairبیلسون گفت که او «یک جدایی بسیار سخت را پشت سر گذاشت و آن در طول همه گیری بود. من نمی توانستم از خانه ام بیرون بروم، می دانید منظورم چیست؟ کار دیگری نداشتم جز اینکه در آن بنشینم و با آن کنار بیایم و احساسش کنم. این احتمالاً سخت ترین کاری بود که تا به حال انجام داده ام، سخت تر از زایمان.» بیلسون اضافه کرد که پایان این رابطه “مثل یک مادر لعنتی دردناک است.”

آیا ریچل بیلسون و بیل هدر می توانند جن و بن بعدی باشند؟ من به حریم خصوصی آنها احترام می گذارم، اما مخفیانه نیز به آنها ریشه می دهم.
منبع وقتی صحبت از بیل هدر سابق برنده جایزه امی می شود، ریچل بیلسون دست از کار نمی کشد.

استیو گرانیتز

بیلسون، که در درام نوجوانانه موفق FOX بازی کرد OC، تاریخ دار SNL آلوم هادر از پاییز 2019 شروع شد و بعداً در زادگاه هادر در تولسا، اوکلاهاما در طول تعطیلات مشاهده شد. این زوج اولین حضور فرش قرمز خود را در مراسم گلدن گلوب در ژانویه 2020 انجام دادند. در تابستان سال 2020، زوجی که همه به دنبال آن بودند، آن را ترک کرد. ما هفتگی گزارش.

در قسمتی از پادکست بیلسون ایده های گسترده دوشنبه، 15 آگوست، مهمان تامی دورفمن، بیلسون را در مورد اولی ترغیب کرد شنبه شب زنده ستاره.

بیلسون پاسخ داد: «دیک بزرگ او.» سپس او خندید و گفت: «ما می‌توانیم آن را حفظ کنیم… و قطع کن، بیایید ادامه دهیم.» نه، راشل، من واقعاً می خواهم بیشتر بشنوم…