ریچل بیلسون می‌گوید که به دلیل اظهارنظرهای صادقانه درباره سکس، شغل خود را از دست داده است

اوایل این ماه OC زاج ظاهر شد زنان در بالا پادکست که توسط Tammin Sursok و Roxy Manning برگزار شد و در طی آن او در مورد پوزیشن های جنسی مورد علاقه و کم علاقه خود صحبت کرد. «من مبلغان را دوست دارم. من آموخته ام که اگر می خواهید در حین رابطه جنسی به ارگاسم برسید، باید در اوج باشید…. بیلسون می‌گوید: «من می‌خواهم به شدت تحت فشار باشم. بر ایده های گسترده او توضیح داد که این نظر به معنای ساده لوح بودن بود: “اول از همه، من آن را به شوخی در مصاحبه گفتم، “آره، من می خواهم به صورت لعنتی تحت فشار قرار بگیرم.” اساساً، مثل این است که، خوب، کنترل را به اتاق خواب بدهید یا کنترل را در اختیار بگیرید، هر چه باشد.»

بیلسون که یک دختر هشت ساله برایار رز با هیدن کریستنسن سابق دارد، افزود: “یک مادر مجرد، یک زن، شغل خود را از دست داد زیرا آنها رک و صادق بودند و موضوع رابطه جنسی بود.”

او ادامه داد: “یک شغل از من سلب شد زیرا من در پادکست دوستمان صریح و آشکار در مورد رابطه جنسی به شیوه ای طنز صحبت می کردم.” “من اساساً شغلی پیدا کردم که قبلاً داشتم، زیرا من آشکارا در مورد رابطه جنسی صحبت می کردم.”

بیلسون جزئیات بیشتری در مورد شغلی که از دست داده به اشتراک نمی گذارد، اما گفت: «همه چیز به راه افتاد…. بد است.»

با این حال، این به سختی اولین بار است که هارت دیکسی ستاره به صراحت در مورد زندگی جنسی خود صحبت کرده است. صحبت با کمدین ویتنی کامینگز در یک قسمت مارس ایده های گستردهبیلسون فاش کرد که تا 38 سالگی در حین رابطه جنسی به ارگاسم نرسیده است. “این دیوانه نیست؟” او به کامینگز گفت.

ریچل بیلسون افزود: “من هیچ چیز نامناسبی نگفته ام.” «انتخاب زبان، اگر می‌توانستم به عقب برگردم، حالا که می‌دانستم شغلم را از دست داده‌ام، شاید جور دیگری بگویم. اما من هنوز نمی خواهم نه بگو.”
منبع

این زن 41 ساله در اپیزود 15 می از او فاش کرد ایده های گسترده پادکستی مبنی بر اینکه او از یک پروژه “به دلیل چیزهایی که گفته شد” کنار گذاشته شده است. اخبار.

ریچل بیلسون می‌گوید که پس از از دست دادن شغلش به دلیل صحبت صریح در مورد زندگی جنسی خود «گیج» شده است، و صادقانه هم همینطور.

او خاطرنشان کرد: “این اولین بار است که در زندگی حرفه ای ام برای من اتفاق می افتد.”