ریس ویترسپون و همسرش جیم توث پس از 11 سال ازدواج در حال طلاق هستند.

او در توضیح این عکس نوشته بود: «شش سال پیش به اندازه کافی خوش شانس بودم که با این مرد فوق العاده ازدواج کردم. او هر روز مرا می خنداند و در هر کاری از من حمایت می کند. سالگرد مبارک، JT! اینم خیلی چیزای دیگه!»

در بیانیه ای که ویترسپون با 29.3 میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت، آمده است: «ما اخبار شخصی برای به اشتراک گذاشتن داریم. ما با دقت و توجه زیادی تصمیم سخت طلاق را گرفتیم.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این بیانیه ادامه می‌دهد: «ما سال‌های فوق‌العاده زیادی را با هم سپری کرده‌ایم و با عشق عمیق، مهربانی و احترام متقابل برای همه چیزهایی که با هم خلق کرده‌ایم، پیش می‌رویم. بزرگترین اولویت ما پسرمان و کل خانواده ما است که در این فصل بعدی حرکت می کنیم. این مسائل هرگز آسان و بسیار شخصی نیستند. ما واقعاً در این زمان از احترام همه به حریم خصوصی خانواده خود قدردانی می کنیم.»

ریس ویترسپون و جیم توث، همسر 11 ساله او با استعداد، در حال جدایی هستند. ویترسپون این خبر را در روز جمعه ۲۴ مارس در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

این پیام با امضای “ریس و جیم” و بدون شرح پست شده بود.

محتوای اینستاگرام

توت و ویترسپون در سال 2020

کوین مازور/گتی ایماژ

منبع

ویترسپون 47 ساله و توث 52 ساله نامزدی خود را در سال 2010 اعلام کردند و در سال 2011 در یک مراسم خصوصی با هم ازدواج کردند. آنها دارای یک پسر به نام تنسی جیمز 10 ساله هستند که در سال 2012 به استقبال او آمدند. این زوج در طول سال ها با ویترسپون خصوصی ماندند. به ندرت جزئیات مربوط به رابطه خود را به اشتراک می گذارند. در سال 2017 او سالگرد خود را با یک اینستاگرام شیرین جشن گرفت که از آن زمان حذف شده است.