ریس ویترسپون و آوا فیلیپ فکر نمی کنند شبیه هم باشند

ویترسپون در حال تبلیغ کتاب جدیدش برای کودکان بود، بتی مشغول، بر امروز با جنا و هدی وقتی در مورد سه فرزندش پرسیده شد. جنا بوش هاگر ظاهراً نتوانست جلوی دیدن «همه دوقلو هستید» را بگیرد. در پاسخ به عکسی از ویترسپون و آوا 23 ساله. “اوه، تو اینطور فکر می‌کنی،” پاسخ ویترسپون است. “آن را میبینی؟ من و او آنقدرها نمی بینیم.»

محتوا

آیا فکر می کنید تا به حال کسی به ریس ویترسپون گفته است که او و دخترش آوا فیلیپ شبیه دوقلو هستند؟ شوخی می کنم. قطعاً حداقل 9 میلیون بار قبلاً به او گفته شده است. لایک کنید هر بار که عکسی از این دو نفر در اینستاگرام منتشر می کند. اگرچه، به گفته او، او و فیلیپ فکر نمی کنند که این درست باشد.

من قصد ندارم به این اطراف بپردازم و ال وودز را دروغگو یا هر چیز دیگری خطاب کنم، اما حالا بیا! او باید آن را ببیند، درست است؟ او حتی قبلاً آن را تصدیق کرده بود و گفت نمایشگاه Vanity Fair در مصاحبه ای در فرش قرمز در سال 2017، “من شباهت را می بینم. او از درون و بیرون آدم زیبایی است.» این بازیگر ادامه داد: من مطمئن نیستم که او چه فکر می کند. من برای او فقط “مامان” هستم. ما خوشحالیم که این تجربه فوق العاده را به اشتراک می گذاریم. من واقعاً رابطه شخصی و غنی با دخترم دارم. من یک حرفه واقعا عالی دارم، و اینکه می‌توانم آن را با بچه‌هایم به اشتراک بگذارم، خوب است.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

آوا فیلیپ و ریس ویترسپون در رویداد NET-A-PORTER x Draper James در 6 ژوئن 2017 شرکت کردند.استفانی کینان/گتی ایماژمنبع