ریحانا یک پولک دو تکه کور کننده در کلوب آرت بازل پوشید – به عکس ها مراجعه کنید


لطفاً از روی زمین بلند شوید، ریحانا ممکن است ببیند! هنگام ورود به کلوپ شبانه استوری که شب گذشته ردی از دیامانت را پشت سرش گذاشت، ظاهر مهمانی این تاجر زن فوق ستاره در میامی مطمئناً با سروصدایی که او در نظر داشت به ارمغان آورد. ریح با پوشیدن لباس‌هایی که به بهترین شکل می‌توان آن‌ها را به‌عنوان لباس‌های دیسکوبال توصیف کرد، یک کلاس مستر کلاسی را به شیوه‌ای برای انجام لباس‌های دسامبر برگزار کرد. سیلوئت‌های تنگ، خطوط لبه‌های کوچک و ساختگی‌های محض را فراموش کنید، این مجری لباس‌های گشاد امضا شده‌اش را با بالا بردن حداکثری آن‌ها برای باشگاه‌پریدن به کار می‌آورد.

همه آن کریستال‌ها در طراحی ظاهری نیاز به مهارت لمسی دارند. ریحانا برای لوازم جانبی خود به تم نقره ای چسبیده بود، اما جذابیت خود را به حداقل رساند. امواج شل و باز نشده (فرهای پیش از رافائل به سرعت تبدیل به یک روند زیبایی در سال 2022 می شوند) و لب های براق و براق تمام چیزی بود که او برای تأثیرگذاری و … مثل الماس درخشان می درخشید.

جانی نونز

این بدان معنا نیست که ریح را نمی توان با یک لباس کوتاه وسوسه کرد. این زنی است که مرخصی زایمان خود را با دامن های بسیار کوتاه سنت لوران و جواهرات بدن ژاکی آیش گذرانده است – او یک قطعه مهمانی Magda Butrym یا The Attico را به اندازه دختر بعدی It-girl دوست دارد. اما او همچنین دوست دارد ما را در حدس زدن نگه دارد. قبلاً در این فصل جشن، ما او را در هالیوود غربی با حوله‌های بالنسیاگا ایکس آدیداس مشاهده کرده‌ایم که با حمام و بوت‌های بالش‌دار آدیداس می‌نوشند و با جدیدترین کرست ساواژ ایکس فنتی در اینستاگرام به تپش نبض می‌پرداختند. انتظار تکرار ظاهر سنگ های قیمتی دیروز را نداشته باشید.

در حالی که نیروی دریایی سرنخ هایی را برای انتظارات از اجرای سوپر باول خواننده حرفه ای در ماه فوریه دریافت خواهد کرد، ما باید پیش از آن تعداد معدودی از معاشقه های مد را پیش بینی کنیم. از زمان اعلام نمایش و انتشار موسیقی جدید، شاهد یک مرحله پیراهن فوتبال قدیمی، یک بازگشت فرش قرمز در کارگردانی ریک اونز و چندین بازگردانی بایگانی توسط آرشیو فزاینده کمیاب او بوده ایم. در سال 2023، می‌توانیم شاهد اختراع دوباره ریحانا باشیم.

این مقاله برای اولین بار در ووگ بریتانیا.
منبع