ریحانا و راکی ​​ASAP ممکن است فرزندان بیشتری داشته باشند

خودی اضافه کرد که «آنها به ندرت کنار نوزاد خود را ترک می کنند. آنها به دلیل نگرانی برای امنیت نوزاد خود بسیار خصوصی هستند و واقعاً فقط می خواهند او را فعلاً از چشم عموم دور نگه دارند. … هر دو واقعاً احساس خوشبختی می کنند و نمی توانند شادتر باشند.”

ریحانا و A$AP به طرز باورنکردنی در مورد کودک خود خصوصی بوده اند – تصمیم گرفتند هیچ عکس یا حتی نام او را برای عموم منتشر نکنند. ریحانا در اوایل نوامبر در مورد این تصمیم صحبت کرد واشنگتن پست (از طریق یاهو!)، گفت: «ما هنوز واقعاً به آن نرسیدیم. ما تازه زندگی کرده ایم اما من حدس می‌زنم آزادی خاصی وجود دارد که به نوعی، مانند بیرون آوردن آن به وجود می‌آید.»

گاتهامگتی ایماژ

و در واقع، منبعی قبلا گفته بود ما هفتگی که “ریحانا و ASAP فقط نام کودک را با اعضای نزدیک خانواده به اشتراک گذاشته اند” و اضافه کردند که “آنها آن را مخفی نگه می دارند تا زمانی که آماده به اشتراک گذاشتن آن با جهان باشند.”منبع

سلام، آیا در حال حاضر به دلیل استنشاق مقادیر انبوه پای، بوقلمون و (متاسفانه) چندین کلم بروکسل قادر به حرکت نیستید؟ بسیار عالی، زمان مناسبی برای قرار گرفتن در یک به‌روزرسانی زیبا در مورد ریحانا و A$AP Rocky.

مشاهدات افراد مشهور در شهر نیویورک 10 ژوئیه 2021

یک منبع به تازگی گفته است ما هفتگی اینکه این زوج از پدر و مادر شدن پسر بچه نازنین خود بسیار خوشحال هستند و در نظر دارند خانواده خود را گسترش دهند: «ریحانا و A$AP برای فرزندان بیشتری بسیار باز هستند، آنها دوست دارند پدر و مادر باشند و خانواده داشته باشند. داشتن این خانواده در کنار هم آنها را بسیار نزدیکتر کرده است، آنها اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد علاقه هستند.”