ریحانا عکس های نفس گیر از پشت صحنه موزیک ویدیوی “Lift Me Up” خود را به اشتراک می گذارد

ریحانا به استودیو موسیقی بازگشته و در کانون توجه قرار گرفته است. دیروز، این خواننده و مادر جدید، عکس‌های رویایی از پشت صحنه را از فیلمبرداری موزیک ویدیوی “Lift Me Up” که به‌طور فوری پخش شد، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او در یک لباس عاج با اندام کرست همراه با یک ژاکت بمب‌افکن هوادار که دارای یک قطار بلند است، خیره‌کننده به نظر می‌رسید.

او همچنین کلیپ هایی از پشت صحنه ساخت موزیک ویدیو را در یوتیوب به اشتراک گذاشت. اینها شامل نماهای خیره کننده ای از رقص ریحانا دور آتش، نامه زدن موهایش در نسیم ساحل و آواز خواندن به سمت آب بود. همچنین شامل نماهای شیرینی از صحبت و خندیدن او با گروه سازنده بود.

“Lift Me Up” اولین تک آهنگ ریحانا در شش سال اخیر است. او قرار است در اوایل سال آینده، زمانی که او سرفصل نمایش نیمه‌تیم Super Bowl 2023 را برعهده داشت، یک بازگشت موسیقی بزرگ‌تر داشته باشد.منبع

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ریحانا در قیافه فرشته‌ای بسیار زرق و برق بود، با حلقه‌های نقره و الماس و گردن‌بند مهره‌ای که به پایین سینه‌اش افتاده بود. آرایش چشم‌هایش با رنگ برقی لباسش مطابقت داشت.

هنگامی که او عصر برای فیلمبرداری در امتداد ساحل قدم می‌زد، غروبی زیبا از بالای آب پشت سرش می‌درخشید.

ریحانا تصویر رسمی خود را منتشر کرد واکاندا برای همیشه تک آهنگ موسیقی متن “Lift Me Up” جمعه گذشته. این ویدیوی احساسی سه و نیم دقیقه‌ای صحنه‌هایی از آواز انفرادی او در حین قدم زدن در ساحل و همچنین صحنه‌هایی از فیلم آینده را نشان می‌دهد. پلنگ سیاه عاقبت این آهنگ به معنای ادای احترام به اواخر است پلنگ سیاه چادویک بوزمن بازیگر، که در نقش تی چالا در فیلم پرفروش اصلی بازی کرد و متأسفانه در سال 2020 در پی نبرد خصوصی با سرطان درگذشت.