ریحانا زیر کت خز لوکس خود را نشان می دهد

جمعه شب، ریحانا در راه رفتن به Cipriani Soho، جایی که میلیاردر الکساندر آرنو تولد 31 سالگی خود را جشن می گرفت، سبک معروف بارداری خود را به نمایش گذاشت. بنیانگذار Fenty با دوست پسر A$AP Rocky همراه بود، که او پسرش، اولین فرزندش را با او به اشتراک گذاشت. ریحانا یک تاپ کراپ مبهم با یک یقه یقه اسکی ساختگی به رنگ خاکستری، یک دامن چرمی قهوه‌ای با تکه‌ای از همان مواد به‌طور نامتقارن در لبه‌ها و یک کت خز بزرگ به رنگ سفید و قهوه‌ای در بالا پوشیده بود.

مشاهدات افراد مشهور در شهر نیویورک 05 مه 2023

گاتهام//گتی ایماژ

کیم کارداشیان نیز در این مراسم حضور داشت که با لباسی مشکی بدون آستین تنگ با پوست و تاپ به سبک هالتر وارد این مراسم شد. موهایش را از روی صورتش جدا کرده بود و همچنین کفش های پاشنه دار مشکی بنددار با بند توری و یک کیف کوچک مشکی همسان پوشیده بود.

مشاهدات افراد مشهور در شهر نیویورک 05 مه 2023

راکی کمی معمولی‌تر با یک ژاکت بمب‌افکن چرمی مشکی، پیراهن دکمه‌دار سفید، و شورت خاکستری با عینک آفتابی مشکی و چکمه‌های بلند مشکی پوشیده بود.

او چشمان دودی تیره ای داشت و گوشواره های لوستری و چوکر نقره ای روی جنس یقه یقه اسکی ساختگی اش پوشیده بود. به نظر می رسید که او به صورت انفرادی شرکت می کند.

هد شات ایمه لوتکین

Aimée Lutkin سردبیر آخر هفته ELLE.com است. نوشته های او در Jezebel، Glamour، Marie Claire و غیره ظاهر شده است. اولین کتاب او، شکارچی تنها، توسط Dial Press در فوریه 2022 منتشر خواهد شد.منبع

الکساندر آرنو پسر برنارد آرنو است و خانواده آنها صاحب تعدادی برند معروف به کالاهای لوکس خود هستند، از جمله شامپاین Moet & Chandon، کنیاک هنسی، و همچنین خانه های مد Louis Vuitton، Christian Dior و Fendi. شرکت آنها LVMH همچنین Tiffany & Co و Bulgari را کنترل می کند. آرنو از شروع Fenty در سال 2019 حمایت کرد و آنها در همه جا با افراد مشهور ارتباط دارند.

این لباس برآمدگی کودک فعلی او را قاب می کرد و بارداری را که برای اولین بار در نمایشگاه Super Bowl Halftime امسال نشان داد نشان می دهد. موهایش را بالای سرش گذاشته بود و با عینک آفتابی سفید بزرگ، گوشواره های نقره ای و یک جفت صندل سیاه و سفید که روی ساق پاهایش بسته شده بود، تزئین کرده بود.

مشاهدات افراد مشهور در شهر نیویورک 05 مه 2023

گاتهام//گتی ایماژ

گاتهام//گتی ایماژ