ریحانا در یک نمایش در باربادوس با A$AP Rocky مینی لباس قرمز سکسی می پوشد

سپس خورشید گزارش داد که در آینده یک مستند Apple TV+ در مورد بازگشت او به صحنه نمایش بزرگ Halftime وجود خواهد داشت.

اما ریحانا دوباره در کانون توجه قرار گرفته است. او آخرین تک آهنگ خود را با نام “Lift Me Up” را برای آن منتشر کرد Black Panther: Wakanda Forever موسیقی متن، سپس «دوباره متولد شد» را اضافه کرد. او همچنین Savage X Fenty Vol خود را منتشر کرد. 4 در اوایل نوامبر نمایش داده شد و موافقت کرد که نمایش بعدی Super Bowl در اوایل سال 2023 برگزار شود.

A$AP و ریحانا در ماه مه سال جاری به اولین فرزند خود خوش آمد گفتند و در ماه‌های اخیر پس از بی‌خوابی، اندکی از حوزه خانگی خود بیرون آمدند. یک منبع اخیرا گفته است هفته نامه ایالات متحده که آنها “به روی بچه های بیشتری باز هستند” و “دوست دارند پدر و مادر باشند.”

منبع دیگری گفت که این زوج “به ندرت کنار نوزاد خود را ترک می کنند.”

آنها ادامه دادند: “آنها به دلیل نگرانی برای امنیت نوزاد خود بسیار خصوصی هستند و واقعاً فقط می خواهند او را فعلاً از چشم مردم دور نگه دارند.”

جمعه شب، ریحانا و دوست پسرش A$AP Rocky از یک قرار ملاقات در باربادوس لذت بردند، و بنیانگذار زیبایی Fenty با یک لباس کوتاه قرمز تند از Magda Butrym، با بریدگی‌های میانی در سراسر اندام متناسب با آن شرکت کرد. این ظاهر دارای بندهای اسپاگتی و شکاف کوچکی در دامن کوتاه روی یک ران بود و جلوی آن با کمان پوشانده شده بود.

او این لباس را با پاشنه‌های شفاف پوشیده و یک کلاچ قرمز رنگ با ظروف نقره‌ای به همراه داشت. ریحانا موهایش را بافته و با مهره های رنگارنگ پوشانده بود و یک چوکر مهره ای به گردنش بسته بود. برای آرایش، او سایه چشم برنزی و رژ لب قرمز روشن داشت.

دوست پسر رپر او یک تی شرت آستین بلند پوشیده بود که دارای طرحی از نیم تنه عضلانی به رنگ های سبز روشن، آبی و قرمز بود. او یک شورت بلند خاکی و یک کلاه سطلی همسان، همراه با کفش‌های کتانی قرمز، جوراب‌های سفید بلند و یک پیراهن فلانل قرمز و مشکی که به کمرش بسته شده بود، پوشیده بود. این زوج برای دیدن King Beenie Man به بیرون می رفتند و روری فنتی برادر ریحانا همراهی می کردند.

این منبع اضافه کرد: “داشتن این خانواده در کنار هم آنها را بسیار نزدیکتر کرده است، آنها اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد علاقه هستند.”

منبعی به این نشریه گفت: «او در طول تمرین‌ها و جلسات قبل از شب بزرگ ضبط می‌شود و بینشی از زندگی‌اش در حال حاضر به عنوان یک مادر به پاپ می‌دهد.» او مشتاق است که دنیا به خاطر بیاورد که چرا او یکی از بهترین مجریان تمام دوران است.منبع