ریحانا تایید کرد که او در نیمه اول سریال سوپر بول حضور دارد

در سال 2019، ریحانا گفت ووگ در مصاحبه ای که به دلیل رفتار سازمان با کالین کپرنیک پیشنهاد تیتر زدن در Super Bowl را رد کرده بود. کوارتربک اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت نژادی را با زانو زدن در حین “سرود ملی” در بازی های سال 2016 آغاز کرد.

شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه تیلور سویفت ممکن است تیتر اصلی آینده باشد. سوئیفت یک قرارداد مداوم با کوکاکولا داشته است و نمایش Halftime توسط پپسی حمایت مالی شده است. تا این سال، یعنی زمانی که اپل حمایت مالی را بر عهده گرفت و راه را برای اجرای سوئیفت باز کرد. با این حال، طبق گزارش‌ها، سوئیفت تا زمانی که هر شش آلبومی را که ضبط اصلی آن‌ها توسط مدیر استعدادیابی اسکوتر براون خریداری و سپس به مبلغ 300 میلیون دلار فروخته شد، از اجرا خودداری کرده است.

صحبت‌های زیادی در مورد اینکه چه کسی در نیمه‌تیم شو بعدی Super Bowl و یکشنبه، 25 سپتامبر اجرا خواهد کرد، وجود دارد. TMZ گزارش داد که NFL و Roc Nation در حال مذاکره با هنرمند موزیکال ریحانا هستند تا به عنوان سرفصل برنامه حضور داشته باشند. اوایل بعدازظهر یکشنبه، ریحانا تصویری از دست خود در حالی که توپ فوتبال را بالا گرفته بود، منتشر کرد که ظاهراً این شایعات را تایید کرد.

کپرنیک در سال 2017 تیم سانفرانسیسکو 49رز را ترک کرد و متعاقباً پرونده ای را علیه لیگ به دلیل طرد کردن او از بازی کردن در تلافی فعالیت هایش حل کرد.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

یک منبع گفت TMZ که حداقل دو مجری برای رویداد آینده وجود خواهد داشت، بنابراین ممکن است به زودی مجری مشترک ریحانا معرفی شود.

اعلامیه ریحانا قبلاً با اشتیاق شدید طرفداران روبرو شده است. این هنرمند مدتی است که موسیقی جدید را تیز می کند و آخرین کنسرت او در فوریه 2019 بود. آخرین آلبوم او، ANTI، در سال 2016 منتشر شد. اگر طرفداران خوش شانس باشند، نمایش Halftime فرصتی برای بازدید مجدد از دیسکوگرافی آثار او و آشکار کردن موسیقی جدید است.منبع

غول زیبایی و هنرمند موسیقی گفت: “من نمی توانستم این کار را انجام دهم.” “برای چی؟ چه کسی از آن سود می برد؟ نه مردم من من فقط نمی توانستم یک آدم فروش باشم. من نمی توانستم یک فعال کننده باشم. چیزهایی در آن سازمان وجود دارد که من اصلاً با آن موافق نیستم و قصد نداشتم به هیچ وجه بروم و در خدمت آنها باشم.»