ریحانا اولین نگاه به پسر بچه اش را با A$AP Rocky به اشتراک می گذارد

راکی همچنین در مصاحبه ای با او در ماه می از پدر شدن صحبت کرد مات و مبهوت.

در این کلیپ شایان ستایش، نوزادی که یک ژاکت قهوه ای رنگ و راحت می پوشد، در طول سفر به اطراف لس آنجلس به صندلی ماشین با بند های آبی بچه بسته شده است. چندین شات ضبط شده توسط خواننده «چتر» در کنار هم قرار گرفته اند و پسر بچه را نشان می دهد که در طول سفر با دوربین بازی می کند، خمیازه می کشد و از پنجره به بیرون نگاه می کند.

Quinci LeGardye یک نویسنده مستقل ساکن لس آنجلس است که فرهنگ، سیاست و سلامت روان را از طریق یک لنز فمینیست سیاه پوست پوشش می دهد. هنگامی که او در حال نوشتن یا چک کردن توییتر نیست، احتمالاً در حال تماشای آخرین درام K یا اجرای کنسرت در ماشینش است.منبع

“اوه خدای من، صبح ها، مانند دیدن چهره صبحگاهی او!” او گفت سرگرمی امشب. “دیدن یک نوزاد با کیف های کوچک و بیدار شدن از خواب، و آنها کاملا مبهوت هستند. آنها سعی می کنند بفهمند در کجا هستند. این زیباترین است، این قسمت مورد علاقه من در روز است.”

این فوق ستاره اولین نگاه به پسرش را به اشتراک گذاشته است که او و دوست پسرش A$AP Rocky در ماه مه گذشته از او استقبال کردند. او صبح امروز پس از پیوستن به این برنامه، کلیپ غافلگیرکننده را در حساب جدید TikTok خود منتشر کرد. در یک ساعت، این خواننده در حال حاضر شش میلیون دنبال کننده برای حساب جدید خود جمع کرده است.

ریحانا پسر زیبای خود را به دنیا معرفی می کند.

والدین جدید از زمان استقبال از پسرشان که هنوز نامش را به اشتراک نگذارند، از حریم خصوصی پسرشان محافظت کرده اند. از زمانی که دوباره در انظار عمومی ظاهر شدند، این زوج به تدریج در برخی از مصاحبه‌ها درباره پدر و مادر بودن صحبت کردند، و غول فنتی بخش مورد علاقه خود را درباره گذراندن وقت با نوزادش فاش کرد.

او به مجله گفت: “امیدوارم کودکانی با ذهن باز تربیت کنم. نه افرادی که تبعیض قائل می شوند.” “و من سعی نمی کنم یک قدیس را توصیف کنم، اما به طور واقع بینانه، فقط یک کودک باحال با والدینی باحال می خواهم.”