ریحانا اولین نگاه به صورت پسر بچه اش را به اشتراک گذاشت و او نمی توانست زیباتر باشد – ویدیو را تماشا کنید

طبق گزارش ها، حفظ حریم خصوصی برای این زوج مشهور از زمان پدر و مادر شدن به یک اولویت بزرگ تبدیل شده است. یک منبع گفت: «آنها همه چیز را پایین نگه می دارند تا بتوانند از خانواده کوچک خود لذت ببرند سرگرمی امشب در ماه آگوست. “حریم خصوصی برای این زوج اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است. وقتی فقط آن دو نفر بودند، تمام ساعات شبانه روز بیرون می رفتند و با طرفداران ارتباط برقرار می کردند. اکنون، با کودک، آنها کمی محافظت بیشتری دارند.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

“زندگی از نو شروع می شود که شما پدر و مادر شوید. این زندگی‌ای است که قبلاً هرگز آن را نمی‌شناختی.» او گفت. شما به او نگاه می کنید و او مال شماست، اما او غریبه است و همانطور که او شما را یاد می گیرد و دنیا را یاد می گیرد، او را یاد می گیرید. وقتی در چشمانم به من نگاه می کند، تمام روحم… نمی توانم تشخیص دهم که سرد است یا گرم.»
منبع

ریحانا به تازگی حماسی ترین نمایش TikTok در تمام دوران را انجام داد.

در حالی که نام او در ویدیوی TikTok حذف شده بود، این کلیپ چهره کروبی کودک 7 ماهه را نشان می داد که در صندلی ماشینش می خندد و دستش را به سمت تلفن مادرش می برد. ریحانا در پس‌زمینه ویدیو که در توضیح آن نوشته بود: «هک شده» می‌گوید: «او در تلاش است تلفن مامان را بگیرد.» به نظر می رسد که ما کمی نابغه فناوری در دست داریم.

محتوای TikTok

در 17 دسامبر، خواننده “Diamonds” یک ویدیوی شایان ستایش از پسرش را در TikTok به اشتراک گذاشت که اولین نگاه طرفدارش به چهره کوچک شیرین او و همچنین پست او در برنامه را نشان داد. ریحانا و شریک زندگی اش A$AP Rocky در ماه مه به اولین فرزند خود خوش آمد گفتند اما هنوز نام یا عکسی از او را با مطبوعات به اشتراک نگذاشته بودند…

در مصاحبه ماه نوامبر با را واشنگتن پست، ریحانا توضیح داد که چرا منتظر بود پسرش را با دنیا به اشتراک بگذارد. او در Hypebae گفت: “ما هنوز واقعاً به آن نرسیدیم.”. ما به تازگی زندگی می کنیم. اما من حدس می‌زنم آزادی خاصی وجود دارد که به نوعی، مانند بیرون آوردن آن به وجود می‌آید.» در مصاحبه با دسترسی به هالیوود، او روزهای اولیه مادر شدن را “دوزخ جهنم” توصیف کرد.