ریحانا اولین عکس پسرش را به اشتراک گذاشت تا پاپاراتزی ها را از انتشار عکس های “غیر مجاز” منصرف کند.

برای ریحانا و A$AP Rocky، طبق گزارش‌ها، از زمان استقبال از اولین فرزندشان در ماه می، حفظ حریم خصوصی به اولویت اصلی تبدیل شده است. یک منبع گفت: «آنها همه چیز را پایین نگه می دارند تا بتوانند از خانواده کوچک خود لذت ببرند سرگرمی امشب در ماه آگوست. “حریم خصوصی برای این زوج اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است. وقتی فقط آن دو نفر بودند، تمام ساعات شبانه روز بیرون می رفتند و با طرفداران ارتباط برقرار می کردند. اکنون، با کودک، آنها کمی محافظت بیشتری دارند.»

منبع

در 17 دسامبر، ریحانا نه تنها اولین پست TikTok خود را به اشتراک گذاشت، بلکه اولین نگاهی اجمالی به پسر هفت ماهه خود با A$AP Rocky داشت. در این کلیپ شیرین، کودک آنها در حال تلاش برای “هک” تلفن مادرش در حالی که روی صفحه نمایش می خندد دیده می شود. در همان روز، مجری برنامه بعدی سوپر بول، عکس های اختصاصی فرزندش را با سایت سرگرمی به اشتراک گذاشت. هالیوود باز شد.

ممکن است دلیل ناراحت کننده ای در پشت تمایل ناگهانی ریحانا برای به اشتراک گذاشتن چهره پسرش با جهان وجود داشته باشد.

متأسفانه ریحانا برای اینکه از پاپاراتزی هایی که قصد داشتند انتخاب را از دست او خارج کنند پیشی بگیرد، این عکس ها را به اشتراک گذاشت. دیروز او از من فیس تایم کرد تا به من بگوید که پاپاراتزی‌ها عکس‌های غیرمجاز از نوزادشان گرفته‌اند و قصد دارند آنها را آزاد کنند. بنابراین او گفت که اگر کسی قرار است آن را خاموش کند، از من می‌خواهد.» مدیر عامل هالیوود آنلاک، جیسون لی توییت کرد در 17 دسامبر.

محتوای توییتر

در یک توییت دوماو ادامه داد: «او می‌خواست رسانه سیاه کسی باشد که این کار را انجام دهد، زیرا قرار نبود حق انتخاب به او داده شود. اول اینکه، باعث افتخار من است که آنها به من اعتماد کردند و کمی متأسفم که اینطور بود. ای کاش حق انتخاب به آنها داده می شد. کودکان در اینجا در HU ممنوع هستند. من حدس می‌زنم که برخی از مردم اهمیتی نمی‌دهند.»

محتوای TikTok

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

بسیاری از والدین مشهور برای محافظت از فرزندان خود در برابر پاپاراتزی ها مبارزه کرده اند. سوفی ترنر و جیجی حدید هر دو از پاپاراتزی ها خواسته اند که از عکس گرفتن از بچه هایشان خودداری کنند. در ژوئیه 2021، بلیک لایولی به شدت انتقاد کرد دیلی میل استرالیا برای به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی از دخترانش که توسط شخصی گرفته شده بود که او می‌گوید خانواده‌اش را برای یک روز کامل در نیویورک «نقطه انداخت». یک سال بعد، لایولی احساس کرد که مجبور است مجموعه‌ای از عکس‌های مربوط به نوزاد را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد تا از شر پاپاراتزی‌های بیرون از خانه‌اش خلاص شود که امیدوار بودند عکسی از سلبریتی باردار بگیرند.