ریتا اورا همزمان دوجین ترند مد Y2K را پوشید—عکس ها را ببینید

ریتا اورا همچنین چند عکس شخصی را در شبکه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نگاه دقیق تری به لباس می دهد. او این پست را زیرنویس کرد: “عزیزم شوخ 🎄🎁🥰❤️🥂.”

محتوای اینستاگرام

ما هنوز تمام نشده ایم! اورا موهایش را نیمه بالا با چند تکه درشت که صورتش را قاب کرده بود، پوشید. برای اینکه این یکنواخت شود بیشتر اوایل دهه 2000، او یک سایه چشم کرمی آبی روشن با یک لب صورتی براق استفاده می کرد. همه اینها نشان می دهد: «سال 2002 است، من 20 دلار دارم و آن را خرج می کنم همه در فروشگاه مورد علاقه من در مرکز خرید: Wet Seal.”

رویداد اصلی این لباس یک جین کوتاه است – منتظر باشید –ماکسی دامن (شرط می‌بندید که فکر می‌کنید دیگر هرگز آن کلمات را با هم نخواهید دید، اما ما اینجا هستیم!). او دامن را با یک تی شرت بچه و یک ژاکت کش باف پشمی بسیار برش خورده، که به سمت قلمرو بولرو می رود، ست کرد. من واقعاً نمی خواهم به بولرو برگردم، ریتا! لطفا اجازه دهید در آرامش زندگی کنم.

نمای کامل را اینجا ببینید:

سال 2022 است، اما ریتا اورا فقط لباسی پوشیده بود که می‌توانست از صفحات کاتالوگ دلیا در حدود سال 2002 کنده شود.

روز شنبه، 17 دسامبر، اورا در رستوران Aubrey در بخش Knightsbridge لندن، با لباسی الهام گرفته از Y2K دیده شد. نگاه کن.

نیل ماکفورد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.






منبع

اما اورا با روندهای Y2K به همین جا بسنده نکرد. روی باسنش یک کمربند مشکی ضخیم با سگک بزرگ نقره ای و روی پاهایش چکمه های توری جیر به پا داشت. او ظاهر را با گوشواره‌های حلقه‌ای، یک گردنبند چند لایه بلند، حلقه‌های رنگارنگ و یک کیف پولک‌دار صورتی ریز کامل کرد.