روند قرار ملاقات نیمکت نشینی، رابطه جدید ارواح است – این چیزی است که باید بدانید

ما به تازگی با شبح شدن کنار آمده ایم، اما در حال حاضر یک اصطلاح جدید در دنیای پرسرعت و بی ثبات دوستیابی وجود دارد: نیمکت نشینی.

تینا ویلسون، کارشناس روابط و بنیانگذار Wingman، می‌گوید که نیمکت نشینی یک نفر اساساً به این معنی است که شما یک برنامه پشتیبان دارید. او توضیح می دهد: “فرد دیگری وجود دارد که اگر رابطه فعلی به نتیجه نرسد، با خوشحالی با او رابطه برقرار می کنید.” «اشتباه نکنید. شما با شخصی که قرار ملاقات دارید دوست دارید، اما به اندازه ای نیست که آن را رسمی کنید، بنابراین ترجیح می دهید او را به عنوان یک گزینه نگه دارید و هر از گاهی تا اطلاع ثانوی او را روی نیمکت بگذارید.

ویلسون ادامه می‌دهد: «این برای هر شریکی علامت قرمز خواهد بود، زیرا یک طرح پشتیبان یا دانستن اینکه ممکن است هر لحظه کنار گذاشته شوید، مسیری برای خوشبختی نیست.»

می خواهم بفهمم که آیا شما هستید نیمکت نشین شدن؟ اولین علامت این است که اگر متوجه کاهش ناگهانی تماس شوید، تماس ها و پیامک ها به طور ناگهانی قطع می شوند یا بدون هیچ توضیحی کاهش می یابند. سپس، به محض اینکه فکر می‌کنید از آنها گذشته‌اید، دوباره شروع به گفتگو می‌کنند. ویلسون می‌گوید: «شما از احساسات خود نابینا شده‌اید، بنابراین حتی اگر می‌دانید این اشتباه است، اگر واقعاً به این شخص علاقه دارید، به عقب برمی‌گردید و چیزهایی را که رها کرده‌اید ادامه می‌دهید تا زمانی که چیزهای اجتناب‌ناپذیر دوباره اتفاق بیفتد.

اگر کسی را “نیمکت” می کنید، به این معنی است که شما نیستید نه به آنها علاقه مند هستید، اما شما هم نمی خواهید یک رابطه تمام عیار داشته باشید – در اصل، شما در حصار هستید. شما مرحله صحبت را پشت سر گذاشته‌اید اما نمی‌خواهید متعهد شوید، بنابراین هر چند وقت یک‌بار برای آن‌ها پیامی می‌فرستید که دوست دارید کمی معاشقه کنید، زمانی که نیاز به توجه دارید یک قهوه پیشنهاد می‌کنید، یا حتی یک نوشیدنی کامل میل کنید. شب دمیده از رابطه جنسی و سپس MIA بروید تا زمانی که تصمیم بگیرید دوباره آنها را ببینید. به نظر وحشتناک آشناست؟

اما اگر نیمکت نشین می شوید، این شما هستید که آویزان می شوید. قادر به رهایی نیستید زیرا الف) از کسی که شما را نیمکت نشین می کند دوست دارید بنابراین مقاومت در برابر آن سخت است و ب) هر بار که می خواهید قرار ملاقاتی با شخص دیگری داشته باشید، به طور معجزه آسایی آنها سر خود را بالا می برند. وسوسه، اضافه بار.

این فقط یک کابوس بدون بسته شدن است، حتی بدون توجه به یک متن جدایی. حداقل زمانی که شبح شده اید، هرچند دردناک، در نهایت می توانید جهنم را ادامه دهید، درست است؟

این پست در ابتدا در تاریخ منتشر شده است Glamour UK.
منبع

همانطور که استف کویفمن، تولیدکننده ارشد محتوا در پلتفرم یادگیری زبان Babbel، توضیح می‌دهد، «Benching نسخه به‌روز شده‌ای است از «به‌هم زدن یک نفر» و منعکس‌کننده فلج انتخاب داشتن چندین بالقوه دوست‌یابی آنلاین برای فریبکاری است. نیمکت نشینی یک بازیکن اساساً مانند نیمکت نشینی یک بازیکن فوتبال است – آنها اولین (یا شاید حتی دومین) انتخاب شما نیستند، اما شما همچنان می خواهید او را به عنوان یک گزینه پشتیبان نگه دارید، بنابراین به اندازه کافی به او می دهید تا علاقه مند شود. اوه