روند جواهرات بهار 2023 برای خرید اکنون

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کاملا متبلور شده

گردنبند 14 عیار کریستال لله صدوقی

این یک دنیای مروارید است

Completedworks P27 گوش بند تزئین شده با مروارید

روی کاف

دستبند کاف شاخ سوکو سانا

گردگیرهای شانه

گوشواره قطره ای سیمون روشا

2

ویکتور ویرجیل

گل های وحشی

حلقه شکوفه گایا

گردگیرهای شانه

ما در گوشواره آویزان چکشی رنگی Padme رویا داریم

پس از اتمام آب دهان در مورد جواهرات، مطمئن شوید که بهترین مد، کیف، جواهرات و کفش پاییز 2022 را که نمی توانیم به اندازه کافی از آنها استفاده کنیم، بررسی کنید. سپس، خود را برای فصل بعد از سر تا پا آماده کنید، به معنای واقعی کلمه، با کلیک بر روی بهترین مد، کفش و کیف بهار 2023 روندهای مد، کفش و کیف را برای شناخت، عشق ورزیدن و خرید همین حالا کلیک کنید.

از گوشواره‌های بسیار بلند تا دسته‌ای از دستبندهای سرآستین گرفته تا لباس‌های مدرن مروارید پوشیدن، واقعاً یک روند جواهرات بهار 2023 برای همه وجود دارد. نگاهی دزدکی به بهترین جواهرات مجموعه های بهار 2023 بیندازید و از بزرگ ترین ترندهای لوازم جانبی برای پوشیدن مدت ها قبل از رسیدن بهار جلوتر باشید. چه به دنبال این هستید که با خود رفتار کنید یا از شخص خاصی در زندگی خود متنعم کنید، ما برخی از بیلینگ های باورنکردنی و متداول را اکنون در دسترس قرار داده ایم که می خواهید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. بلافاصله. مستقیما.

کریستال ها 100% اینجا هستند تا از هر نظر بمانند، از جواهرات گرفته تا کفش و کیف.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

ننسی دوجاکا

صدف‌های دریایی و مهره‌های طبیعی در این فصل جلوه‌های زیادی را در جلوی لوازم جانبی ایجاد کردند. آنها نیز به نوعی تقویت کننده خلق و خوی فوری هستند، زیرا پوسته ها فوراً به شما حالتی آفتابی و آماده برای استراحت می دهند.

سرآستین همچنان یک روند غالب لوازم جانبی در باند فرودگاه ها است. سعی کنید سرآستین های بزرگ و نازک را جفت کنید تا ظاهری شیک داشته باشید.

لویی ویتون

نقره مجسمه سازی

گوشواره گیبل آریانا بوسارد رایفل

جواهرات است همیشه یک ایده خوب. یک جفت گوشواره شگفت‌انگیز یا یک دستبند دره‌ای به سادگی نمی‌تواند رنگ نهایی کامل را به تناسب شما بیافزاید، و می‌توان گفت که بابل‌ها همه‌کاره‌ترین اقلام موجود در کمد شما هستند که می‌توان در تمام فصول سال از آن استفاده کرد. خوب، ما خبرهای خوبی برای دوستان متعصب به لوازم جانبی داریم: جواهرات بسیار زیبایی وجود داشت که در مجموعه‌های بهار 2023 که اخیراً در نیویورک، لندن، میلان و پاریس به نمایش درآمدند، ما را خیره کردند. حتی خبر بهتر؟ ما با الهام از هفت روند اصلی جواهرات این فصل، به دنبال قطعات جذابی هستیم که می توانید اکنون خرید کنید!

آکنه

شلیک کردن

گوشواره های هوپ جنیفر بهر مارلا

اولا جانسون

روی کاف

کاف پیچ خورده ایزابل لنز

گل های وحشی

گلدان گلدان YAM NYC

شلیک کردن

مونسرات گردنبند فورمنترا

کاملا متبلور شده

گوشواره پاپیونی بابل بار مکعبی زیرکونیا

این یک دنیای مروارید است

گوشواره قطره ای خطی مروارید آب شیرین Ettika Dripping

بارها و بارها مروارید هستند چنین آ ظاهر کلاسیک این فصل، آنها بازگشته اند، با کمی ویژگی مدرن.

الساندرا ریچ

نقره مجسمه سازی

گردنبند قلب بزرگ Annika Inez

لاکوان اسمیت x پاتریشیا فون موسولین

جیل ساندر

نیویورک، ایالات متحده آمریکا در 13 سپتامبر، امیلی راتایکوفسکی در طول نمایشگاه محافظه‌کاران آماده برای پوشیدن مد بهار تابستان 2023 به عنوان بخشی از هفته مد نیویورک در 13 سپتامبر 2022 در عکس نیویورک توسط ویکتور ویرجیلگاما رافو از طریق تصاویر گتی در باند فرودگاه راه می‌رود.

درخشش‌های هنری نقره‌ای در کل مجموعه‌های بهار 2023 دیده می‌شد، بنابراین تکه‌های طلایی خود را با گزینه‌های خنک‌تر و با رنگ‌های خنک‌تر جایگزین کنید.

“گل؟ برای بهار؟ پیشگامانه.”

با گوشواره های شانه ای یک بیانیه جسورانه ایجاد کنید. ارتقاء لباس فوری!