روز گالنتین از کجا آمد


از زمانی که ما کوچک بودیم تا حد زیادی در ذهن ما ریشه دوانده بود روز ولنتاین برابر است قرارهای عاشقانه، هدایای فانتزی، تحویل گل، و خیره شدن به چشمان ~ شمایک عشق حقیقی.~ اما در حالی که پوشیدن لباس شکل رفتن به یک رستوران گران قیمت در 14 فوریه جذاب است و همه، مسلماً تعطیلات سرگرم کننده تری برای جشن گرفتن در روز قبل وجود دارد. اجازه بدهید به شما معرفی کنم روز گالنتین، یک روز ویژه به احترام دوستی در همه اشکال آن.

به *همه* Cosmo دسترسی پیدا کنید

مسلما، روز گالنتین یک تعطیلات “رسمی” نیست، بنابراین در واقع راهروهای Target را در دست نمی گیرد یا در Google Cal شما ظاهر می شود، اما این قبل ازجشن روز ولنتاین به اندازه 14 فوریه مهم است، زیرا به افرادی که همیشه در کنار شما هستند احترام می گذارد… اغلب اوقات به روشی که SO شما نمی تواند باشد. (نشانه: The دوستان آهنگ تم.) منظورم این است که با چه کسی می توانید تماس بگیرید تا در لحظه آخر لباس، مشاوره جدایی، یا برای شکایت از چیزهایی که شریکتان دریافت نمی کند، تماس بگیرید؟ همه چیز در مورد بهترین ها است.

و مطمئناً، شما می توانید (و باید!) همیشه دوستان خود را در روز تولد آنها نوازش کنید. اما تا روز گالنتین، روز مشخصی برای شناخت همه شما وجود نداشت غیر-روابط عاشقانه در حالی که رفتن به یک ویژه سرگرم کننده است تاریخ روز ولنتاین و دارد رابطه فوق العاده داغ با luvah خود (هنوز این کار را بکنید، لطفاً)، این است همچنین سرگرم کننده برای دوش گرفتن شما بهترین دوستان با هدیه، عشق و زمان کافی به نوعی “رسمی”.

بنابراین صرف نظر از اینکه در این ماه با هم ازدواج کرده اید یا نه، زمان آن فرا رسیده است که فوریه چیزی فراتر از عشق عاشقانه باشد. و برای اینکه برنامه ریزی را تا حد امکان آسان کنیم، همه چیزهایی را که باید درباره G-Day بدانید را بررسی می کنیم. از جانب اینستاگرام روز گالنتین ایده ها به بهترین هدایای روز گالنتین، در اینجا نحوه استفاده حداکثری از نیمه بهتر پلاتونی V-Day آورده شده است.

روز گالنتین چیست و چه زمانی است؟

بر اساس دیکشنری شهری، روز گالنتین در 13 فوریه جشن گرفته می شود– روز قبل از روز ولنتاین یا شب روز ولنتاین. در حالی که رایان از دفتر می داند که شاید این بدترین شب سال برای ارتباط با یک نفر جدید باشد، اتفاقاً یکی از بهترین روزهای تقویمی برای جشن گرفتن عشق با بهترین هایتان.

در حالی که تعطیلات می تواند برای همه متفاوت به نظر برسد (هیچ قانونی وجود ندارد، مانند لباس پوشیدن یا آوردن یک درخت کاج غول پیکر به داخل خانه)، هدف اصلی G-Day احترام به ارتباطی است که با دوستان خانم خود دارید. خواه مجرد باشند و چه نباشند و بیش از هر روز به آنها عشق و توجه بدهید. این به نوعی شبیه جشن های Friendsgiving است به این معنا که همه شما دور هم جمع می شوید و به یکدیگر عشق می ورزند، اما روز گالنتین بیشتر حول محور پیوند و توانمندسازی زنان است.

روز گالنتین از کجا آمد؟

یکی از جالب ترین چیزها در مورد روز گالنتین این است که این روز توسط یک شرکت کارت یا بازار اینترنتی ایجاد نشده است که بخواهد تمام پول شما را بگیرد. در عوض، روز گالنتین توسط یک شخصیت تخیلی بد بنیان گذاشته شد: لزلی ناپ از پارک ها و تفریحات.

تعطیلات پر از دوستان به بیش از یک دهه به فصل دوم، قسمت 16 باز می گردد پارک ها و رک. در طول اپیزود 2010 (که به درستی “روز گالنتین” نامیده می شود)، لسلی گروهی از نزدیک ترین دوست های دختر خود را برای یک برانچ پر از وافل و عشق جمع می کند. او در این اپیزود توضیح می‌دهد: «هر 13 فوریه، من و بانوی دوستانم، همسران و دوست‌پسرهایمان را در خانه رها می‌کنیم و فقط می‌آییم و آن را به سبک صبحانه می‌زنیم». “خانم ها خانم ها را جشن می گیرند.”

و بدین ترتیب، روز گالنتین به طور غیر رسمی به تقویم همه اضافه شد. مطابق با را اقیانوس اطلس، این یک تعطیلات جعلی به طور گسترده شناخته شده است که برخی شرکت ها اکنون تبلیغات روز گالنتین را اجرا می کنند. چه چیزی می تواند واقعی تر از این باشد؟

چگونه روز گالنتین را جشن بگیرم؟

اول از همه، درست مانند روز ولنتاین، شما کاملاً آزاد هستید که روز گالنتین را اگر به نظر شما دوست ندارد، بگذرید. با این حال، قطعاً ارزش این را دارد که به تعطیلات فرصت دهید. مطمئناً به نظر خیلی بد به نظر می رسد، اما با توجه به اینکه روزی است که دوستان خود را با محبت پر کنید، تعطیلات بسیار آسانی برای عاشق شدن است.

خبر خوب این است که چون روز گالنتین بسیار جدید است، هیچ راه درست یا غلطی برای جشن گرفتن وجود ندارد. بدون قرن ها سنت، شما می توانید قوانین خود را در اینجا وضع کنید. بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند تا با میزبانی یک برانچ وافل و کوکتل، به لزلی ناپ – مادر اول روز گالنتین، اگر بخواهید – ادای احترام کنند. اگر غذاهای صبحانه حال و هوای شما را ندارند، می‌توانید دوستانتان را برای یک ساعت خوش تاپاس جمع کنید، در یک رستوران مجلل رزرو کنید، یک قرار گروهی مانی-پدی را هماهنگ کنید، یا صرفاً شامپاین پاپ کنید و به یاد بیاورید که چقدر خوب است که در یک رستوران باشید. اتاقی پر از افراد مورد علاقه شما برای چند ساعت.

بهتر از آن، حتی لازم نیست خانه خود را ترک کنید یا به مناسبت این مناسبت شلوار بپوشید. اگر بهترین دوست شما از راه دور است، می توانید با ارسال یک بسته مراقبتی زیبا برای او و گرفتن یک FaceTime طولانی جشن بگیرید. یا می توانید از روز برای نوازش خود استفاده کنید! شما یک دختر هستید، پس به خود عشق ورزیدن نشان دهید، چه با یک کاملاً جدید باشد لباس روز گالنتین یا یک روز آبگرم لوکس. روز گالنتین شما است، bb، و شما می توانید هر طور که بخواهید جشن بگیرید.

آیا باید جشن روز گالنتین برگزار کنم؟

اگر همه موارد فوق باعث شده است که یک مهمانی بالقوه روز گالنتین را در افق ببینید، خوش شانس هستید، زیرا این تعطیلاتی است که میزبانی آن بسیار آسان است. از نظر دکور، اکثر مردم از زیبایی شناسی V-Day برای G-Day استفاده می کنند، بنابراین شما حتی مجبور نیستید برای آماده سازی فضای خود تزئینات مختلفی داشته باشید. جای خود را در دکور روز ولنتاین بچینید (هرچه بادکنک های قلبی بیشتر، بهتر!)، چند دوست را دعوت کنید، و کمی غذا بخورید. آسان peasy!

اگر می‌خواهید جشن‌ها را تمدید کنید، می‌توانید یک مهمانی خواب کامل با دژهای پتویی، پی‌جی‌ها و تماس‌های شوخی برگزار کنید (شاید آخرین مورد، واقعاً نباشد؟)، یا یک مهمانی مجازی روز گالنتین داشته باشید و همه را در Zoom دور هم جمع کنید تا جشن بگیرند. از خانه های خودتان اساساً، این مهمانی را به عنوان یک دوست عالی در نظر بگیرید، هر چه که برای شما معنی دارد.

آیا باید چیزهایی بخرم؟

باز هم، هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید شما *باید* کار دیگری جز احترام به خود و دوستانتان انجام دهید. اگر واقعاً می‌خواهید عشق خود را نشان دهید، هدیه دادن چیزی خاص به دوستانتان قطعاً احساسات آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در اینجا چند پیشنهاد زیبا وجود دارد که بهترین های شما دوست خواهند داشت. (به یاد داشته باشید: اصلاً اشکالی ندارد که برای خود یک کالای اضافی سفارش دهید! تعطیلات شما هم هست!)

با حسن نیت از خرده فروش

SONA™ Cruise CeriseSONA™ Cruise

مزه شراب Sugarwish

شوگرویش
sugarwish.com

45.00 دلار

نان تست شامپاین 3-فتیله شمع

حمام و بدن کار می کند
bathandbodyworks.com

26.50 دلار

کشیدن کارت های خالی Etsy

کارت روز لیزو گالنتین | Etsy

کشیدن کارت های خالی
etsy.com

6.00 دلار

حسن نیت

نمونه‌بردار نوار شیر

نوار شیر
milkbarstore.com

60.00 دلار

گردنبند تاروت Good Fortune

جواهرات تای
localeclectic.com

105.00 دلار

با حسن نیت از خرده فروش

نفت

اینگرید + ایزابل
ingridandisabel.com

No Feelings Club Puff Crewneck بزرگ

LULUSIMONSTUDIO
lulusimonstudio.com

69.00 دلار

آیا روز گالنتین فقط برای زنان است؟

جواب منفی. علیرغم نامش، همه و همه می توانند روز گالنتین را جشن بگیرند. روز گالنتین در قلب خود جشن دوستی است و افرادی که در روابط عاشقانه کنار شما می آیند و می روند. این بدان معناست که شما می‌توانید با همه دوستان، بدون توجه به جنسیت، جهت‌گیری و غیره جشن بگیرید. روز گالنتین مانند تعطیلات قبل از آن، به مهم‌ترین افراد زندگی‌تان نشان می‌دهد که چقدر به آنها اهمیت می‌دهید. این کوره است. این پنیر است. و این چیزی است که آن را عالی می کند.منبع