روز ولنتاین: چگونه با توجه به علامت زودیاک خود جشن بگیرید

این روز ولنتاین، دلوها در سراسر جهان فصل خورشیدی خود را جشن می گیرند و در عین حال با کوپید در کانون توجه قرار می گیرند. اگر شرکایشان هم جشن عشق و هم جشن تولدشان را جشن های جداگانه و مهمی بسازند خوب است. اگر خودتان یک دلو هستید، برای یک شام صمیمی مملو از خوراکی‌های شیرین به شکل قلب و یک لحظه اشتراک‌گذاری دور میز در مورد آنچه که همه در مورد شما دوست دارند، در میان نزدیک‌ترین افرادتان بحث کنید.منبع

ایده سفر برای قوس: Sagittarians مسافران طبیعی زودیاک هستند و با تمایل به کاوش در سرزمین های دور غریبه نیستند. بهترین سفر برای آنها می تواند به مکانی محصور شده توسط بالای صخره و منظره اقیانوس، مانند بالی باشد. ایده آل برای یک سنتور کنجکاو.

برج جدی

ایده هدیه برای برج جدی: اگرچه برج جدی اغلب اوقات ظاهری سخت به نظر می رسد، اما آنها خواهر نشانه آب حساس سرطان هستند، به این معنی که درون آنها یکسان است. برای اینکه یک برج جدی در آغوش خود احساس امنیت کند، چرا آنها را در یک لباس گرم و دنج نپوشید؟ چند شمع روشن کنید، یک شراب قرمز خنک بنوشید و اجازه دهید احساسات جریان پیدا کنند.

ایده هدیه برای قوس: آیا آن کتاب پرهیاهو را می‌شناسید که سال‌ها درباره خواندن آن صحبت می‌کردند؟ یک کپی از آنها دریافت کنید – اگر امضا شده است، امتیاز پاداش!

از برج جدی خواسته می شود تا روز ولنتاین را باز کنند، و یکی از راه های انجام این کار، گذراندن یک شب با یک بازی سوال زوجین است. (من دوست دارم بگو، انجامش بده.) توجه به بخش های آسیب پذیرتر قلب به یکدیگر اجازه می دهد تا امسال احساس کنید که هرگز دیده شده و دوست داشته شده اید.

در روز ولنتاین، افراد کمان می توانند از مدتی برای خنک شدن از سبک زندگی معمولی آتشین و سریع خود بهره مند شوند. روز را با آنها به تماشای اجرای زنده بگذرانید، خواه ارکستر، باله، نوازنده مورد علاقه آنها، استندآپ کمدی یا حتی اجراکنندگان خیابانی محلی. آنها حاکمان طبیعی نهمین خانه آموزش عالی و فرهنگ هستند، به این معنی که افراد کمان برای داشتن اوقاتی خوب باید احساس الهام کنند.

ایده سفر برای عقرب: نیواورلئان نیز توسط عقرب اداره می شود، زیرا در فصل عقرب تأسیس شد. این شهر مملو از رنگ‌های زنده، فرهنگ و گزینه‌های غذایی راهی عالی برای ایجاد خاطرات ماندگار با عقرب است. از آنجایی که عقرب همچنین حاکم طبیعی هشتمین خانه تابوها و اسرار است، تا زمانی که آنجا هستید، یک مطالعه روانی داشته باشید.

قوس

ایده قرار ملاقات برای قوس: همانطور که گفته شد، اجرای زنده یک راه مطمئن برای جلب نظر قوسان شما است. اگر اهل ساگ انفرادی هستید، در روز ولنتاین با شرکت در کلاس سفالگری، پیانو یا جواهرات، زمانی را برای یادگیری اختصاص دهید و اجازه دهید ذهن و بدن شما هر دو تحریک شوند.

ایده سفر برای برج جدی: برج جدی نشانه های اصلی زمین هستند، به این معنی که آنها نه تنها دوست دارند حق با خود باشند، بلکه دوست دارند رهبر نیز باشند. آن‌ها می‌خواهند مکان‌هایی را کاوش کنند که هنوز پر از توریست‌ها و پست‌های اینستاگرام نشده‌اند، بنابراین یک جواهر واقعاً پنهان برای آنها پیدا کنید.

دلو

ایده قرار ملاقات برای برج جدی: هنگامی که آن لباس پوشیده شد، نوشیدنی دلخواه شما خورده شد و چند ورق بازی شد، برج جدی سزاوار یک ماساژ تمام بدن است تا آن ماهیچه های منقبض را شل کند و در نهایت تمام درد شانه و گردن را از کار سخت تسکین دهد. اگر امسال مجرد هستید، Cap، ممکن است بخواهید در مورد رزرو یک پاس آبگرم تمام روز برای خودتان فکر کنید.