“رودخانه ویرجین” فصل 5: هر آنچه می دانیم

*و سپس زندگی پریچر، بردی، داک، هوپ، بری، ریکی، کریستوفر، پیج، کامرون، دنی و غیره وجود دارد. ناگفته نماند که این فصل آینده پر خواهد بود.

(ل به راست) آنت اوتول در نقش هوپ، سارا داگدیل در نقش لیزی، نیکولا کاوندیش در نقش کانی در فصل چهارم.

نتفلیکس

در این فصل یک برنامه نویس جدید وجود دارد. معنی آن چیست؟

*جک پدر دختر متولد نشده مل است. (نگرانی وجود داشت که بچه متعلق به مارک، شوهر متوفی مل است.)

اگرچه برخی از طرفداران ممکن است از تغییر متنفر باشند، انتصاب اسمیت چیز خوبی است. یکی، او دوست دارد که این نمایش برای خیلی ها شادی به ارمغان بیاورد، و می خواهد آن را به همین شکل حفظ کند و در عین حال عناصر جدید هیجان انگیزی را نیز معرفی کند. “این واقعیت که این می تواند چنین آرامشی به ارمغان بیاورد، و آن را با موفقیت انجام دهد، چیزی است که می خواهم در نمایش ادامه دهم. من می خواهم به گفتن داستان های شگفت انگیز اما احساسی شخصیت ها ادامه دهم زرق و برق تابستان قبل. من می‌خواهم احساس کنم فصل پنجم در سطح بعدی خواهد بود.»

بعد از چهار فصل زیر رودخانه ویرجین سو تنی، مجری برنامه، درگذشت مشعل قبل از فصل پنجم اتفاق افتاد. پاتریک شان اسمیت – که قبلا با نتفلیکس در دالی پارتون کار کرده بود رشته های قلب مجموعه گلچین و تهیه کننده اجرایی در یونانی و تعقیب زندگی– پس از انتقال تنی به پروژه های دیگر وارد شد.

اسمیت در ادامه افزود که «برخی از داستان‌ها… مسیر خود را طی کرده‌اند. بنابراین ما به دنبال جمع بندی برخی چیزها هستیم، اما سپس به ابتدا نیز برمی گردیم. روابط زیادی وجود داشت که ما در طول سریال نتوانستیم آنقدرها را بررسی کنیم. من از دیدن دوباره جک و هوپ هیجان‌زده بودم، زیرا این رابطه‌ای بود که احساس می‌کردم بسیار قوی، خاص، منحصر به فرد و بسیار زیبا بازی می‌کرد. من می خواهم بفهمم جک و هوپ چگونه یکدیگر را می شناسند و چه رابطه ای با یکدیگر دارند. پیشینه آنها چیست؟ و چه کسی را با هم در داستان ها ندیده ایم؟”منبع

*جک پدر دوقلوهای شارمین نیست. تمام مدت به او دروغ می گفت. (ما همچنین متوجه شدیم که او از دوست پسرش، تاد، جدا شده است). پس پدر دوقلوها کیست؟ TBD، اگرچه هندرسون در آن زمان به ما گفت که این افشاگری «واقعاً، واقعاً خوب است. آبدار است.»