رقص آن هاتاوی را در پس پارتی والنتینو در Viral TikTok تماشا کنید

آن هاتاوی پس از حضورش در شوی مد لباس والنتینو در پاریس در روز چهارشنبه، نه تنها به خاطر لباس وحشی‌اش، بلکه به خاطر حرکات رقصش، در فضای مجازی منتشر شد. کاربر TikTok، Kerrosene، تصاویری از رقص هاتاوی در مراسم بعد از مهمانی خانه مد را به اشتراک گذاشت. بیش از 10 میلیون نفر روحیه مهمانی و ظاهر عالی هاتاوی را تماشا کردند و وسواس زیادی داشتند.

هاتاوی اینستاگرام خود را در نمایشگاه والنتینو به اشتراک گذاشت و به سادگی نوشت: «اوه دیشب سرگرم کننده بود. با تشکر از شما @pppiccioli و @maisonvalentino.”

هاتاوی پاسخ داد: «خیلی چیزها هست که دوست دارم از تو گهواره بگیرم. شما فردی بسیار تاثیرگذار و در عین حال فوق العاده قابل دسترسی هستید. من خیلی خوش شانس هستم که در سطوح مختلف با هم دوست هستیم. اما اگر بخواهم مهارتی را انتخاب کنم که بتوانم فوراً به آن دست پیدا کنم، آن مهارتی است بین بالرین حرفه ای بودن و پیانیست در سطح کنسرت بودن. زیرا آن ذهن و آن بدن و آن قدرت و آن توانایی برای بیان خود شما را در طول زندگی حمل می کند. هر دوی آنها به چنین هوش و ظرافت و انضباط عظیمی نیاز دارند، و این روشی است که شما با دنیا تعامل می کنید.»

هاتاوی یک لباس طرح پلنگی مهره‌دار و جوراب شلواری با پاشنه بلند پوشیده بود.

آن هاتاوی

گتی ایماژ

آن هاتاوی در نمایش هفته مد والنتینو

وقتی میشل یئو از او پرسید که چگونه از احمق به زرق و برق می‌رود، این را گفت: «اوه! نفس نفس زدن من فکر می کنم این یک ترفند است که شما هم می دانید، و از شما بابت تعریفی که در آن سوال گنجانده شده است متشکرم. بنابراین، احمق، هیچ کاری نمی توانم انجام دهم. این راهی است که من به دنیا آمدم. افرادی که با آن‌ها کار می‌کنم زرق و برق‌دار هستند و متخصص در این‌گونه جلوه دادن افراد هستند، اما همچنین فکر می‌کنم واقعاً خوش شانس بودم. اولین نقش بزرگ من توسط گری مارشال کارگردانی شد، و اگر تا به حال پادشاهی وجود داشته باشد که آن نقطه شیرین را بین احمق و زرق و برق پیدا کند و اینکه چگونه یکدیگر را تکمیل می کنند، او بوده است. اینگونه بود که به طور کلی به دنیا معرفی شدم، بنابراین شاید این اولین برداشتی بود که از من ایجاد کرد. در آن مقدمه دقت زیادی به من شد، اما در بیشتر موارد، فکر می‌کنم مسخره بودن یک امر مسلم است. آدم چه کاری می تواند بکند؟»

منبع

هاتاوی در واقع در مورد تمایل به تبدیل شدن به یک رقصنده خوب در او صحبت کرد مصاحبه نمایه در ژوئن 2022. جسیکا چستین از او پرسید که آیا مهارتی وجود دارد که بخواهد فوراً یاد بگیرد.

گتی ایماژ

او در اوایل این هفته هنگامی که یک سلفی تختخوابش را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت، توجه مشابهی را به خود جلب کرد. بیش از 3.7 میلیون نفر این پست را پسندیدند:

یکی از کاربران نوشت: “چگونه با آن هاتاوی مهمانی کنم؟” دیگری اضافه کرد: “او در واقع به عقب پیر شده است.” هاتاوی در نوامبر 40 ساله شد.