رایان گاسلینگ و اوا مندز: جدول زمانی کامل رابطه

رایان گاسلینگ و اوا مندز یکی از خصوصی ترین زوج های هالیوود هستند. علیرغم اینکه از سال 2011 با هم بودند و دو دختر داشتند، ما حتی مطمئن نبودیم که آنها تا نوامبر 2022 ازدواج کرده بودند یا خیر! با این حال، این زوج خانواده خود را به مدت 11 سال کنار هم و دور از مطبوعات نگه داشته اند، که آنها را به یکی از ثابت ترین و باثبات ترین زوج ها در تجارت تبدیل می کند.

در سال 2017، گاسلینگ پس از برنده شدن جایزه گلدن گلوب برای اجرایش در سخنرانی خود در سخنرانی پذیرش، پروتکل معمول آنها را زیر پا گذاشت. لا لا لند. من فقط می خواهم تلاش کنم و از یک نفر به درستی تشکر کنم و بگویم که در حالی که من آواز می خواندم و می رقصیدم و پیانو می زدم و یکی از بهترین تجربیاتی که تا به حال در یک فیلم داشتم، خانمم در حال بزرگ کردن دخترمان بود که باردار بود. دوم ما، و تلاش برای کمک به برادرش در مبارزه با سرطان، “او گفت. “اگر او تمام این کارها را انجام نمی داد تا من بتوانم این تجربه را داشته باشم، مطمئناً این فرد دیگری غیر از من بود. پس عزیزم، متشکرم.»

آوریل 2016: آنها به دختر دوم به نام آمادا خوش آمد می گویند. اواخر همان سال گاسلینگ گفت GQ“در تمام زندگی خود می شنوید که بچه دار شدن چگونه است، و همه کلیشه ها درست هستند. احساس می‌کردم می‌دانم همه چیز متفاوت خواهد بود، اما تا زمانی که آن را تجربه نکنی، راهی برای درک معنای واقعی مردم وجود ندارد. من فقط می دانم که داشتن فرزندانم چگونه است. و در موقعیت من، اوا مادر رویایی است، و آنها نوزادان رویایی هستند، و این مانند رویایی است که من در حال حاضر دارم. من همه چیز را در خواب می بینم.»منبع

سپتامبر 2014: گاسلینگ و مندس صاحب اولین فرزندشان شدند، دختری به نام اسمرلدا.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

سپتامبر 2011: این زوج در حین فیلمبرداری به آن ضربه زدند مکان آن سوی کاج هاکه در سال 2013 منتشر شد. سپس گاسلینگ و مندز در یک قرار ملاقات در دیزنی لند به ترتیب پس از جدال کوتاه اولیویا وایلد و جیسون سودیکیس مشاهده شدند. قابل توجه است که آن دو در نهایت در همان سال وارد رابطه بلندمدت خود شدند. وایلد و سودیکیس که در نوامبر 2020 از هم جدا شدند، دو فرزند نیز دارند.

محتوا

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد رابطه رشک برانگیز رایان گاسلینگ و اوا مندز می دانیم.