رایان رینولدز با پادشاه چارلز، NBD معاشرت کرد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در طول این دیدار، شنیده شد که چارلز برای بازیکنان آرزوی موفقیت کرد و کامیلا گفت: “این یک داستان خارق العاده است.” (منظورش از فیلم رایان رینولدز چی بود؟؟؟ کرودز???)

زمانی که رینولدز و پادشاه در روز جمعه، 9 دسامبر با هم گفتگو کردند، این همان چیزی است که ما تصور می‌کنیم در مورد آن صحبت شده است. چارلز و همسرش، ملکه کنسورت کامیلا، از Wrexham، منطقه‌ای در ولز که امسال رسماً به یک شهر تبدیل شد، بازدید کردند و توری را در این شهر داشتند. زمین AFC راکسام (به آمریکایی: استادیوم فوتبال ترجمه شده است). باشگاه (تیم) توسط بازیگر کانادایی الاصل رینولدز و بازیگر آمریکایی راب مک الهنی خریداری شد که در حال مستندسازی تلاش خود برای ساخت تیم در برنامه FX خود هستند. به Wrexham خوش آمدید.

محتوای اینستاگرام

ما فکر می کنیم فیلم مورد علاقه شاه چارلز سوم رایان رینولدز چیست؟ آیا او یک ددپول پسر یا یک پسر آزاد پسر نه، چارلز مدرسه قدیمی است. درجه یک. سنتی. قطعا همینطور است پیشنهاد.

من می‌توانم بگویم که ما از استقبال او در زمین مسابقه، این کلیسای تاریخی که در قلب راکسام واقع شده و قلب راکسام است، بسیار هیجان‌زده هستیم. من و راب هر دو در اوایل گفتیم، و این درست است و تا آخر عمر، ما هر کاری انجام خواهیم داد تا این جامعه و این باشگاه را بالا ببریم و دیدن پادشاه مطمئناً یکی از راه‌های انجام آن است. رینولدز قبل از ملاقات سلطنتی، به نقل از بی بی سی. McElhenny اضافه کرد: “ما او را طرفدار خواهیم کرد.”

رینولدز با همسر ملکه

WPA Pool/Getty Images

منبع