راهنمای غذای مهمانی نهایی – برنامه ها، خوراکی ها، نوشیدنی ها و دسرها


تعطیلات همه چیز در مورد دور هم جمع شدن با دوستان و خانواده است… و رفتن به یک شهر معمولی با غذاها و نوشیدنی های خوشمزه. اواسط دسامبر است، به این معنی که ما در فصل مهم مهمانی تعطیلات هستیم، و به احتمال زیاد یا قبلاً به یک جشن کریسمس/هانوکا/کوانزا/سال نو رفته‌اید یا خودتان آماده میزبانی می‌شوید. اگر در دسته دوم قرار می گیرید، ما چند خبر عالی برای شما داریم: منوی مهمانی شما قبلاً برنامه ریزی شده است. می‌توانید آن را در زیر بیابید، و ما کاملاً مطمئن هستیم که آنچه را که در انبار داریم دوست خواهید داشت.

کاور کوینتا برانسون کازمو

اساسا، ما ~ راهنمای غذای مهمانی نهایی~ را برای آخرین شماره سال خود (که به درستی به نام مسئله مهمانی، با کوئینتا برانسون روی جلد!) انتخاب کردیم، با درخواست از چهار نماد سرگرم کننده بسیار بزرگ برای به اشتراک گذاشتن برخی از بهترین دستور العمل های خود با آنها. ما، که اکنون قصد داریم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

شاید بپرسید در مورد کدام نمادها صحبت می کنیم؟ خب داشتیم ماریسا مولن، که در اینستاگرام با نام @thatcheeseplate شناخته می شود، ایجاد کنید یک تخته پنیر قاتل; النا بسر، آشپزی که ممکن است از شبکه غذا بشناسید، بفرستید آ دستور پخت کراستینی خوشمزه; دن لوی، که شما از آنها می شناسید نهر شیت و نمایش جدیدش برانچ بزرگ، ریختن deets در ریمیکس کلاسیک جهان وطنی کوکتل؛ و کریستینا توسی، موسس Milk Bar، دستور پختش را به ما بدهید یک کیک کوکی که زندگی را تغییر می دهد. ما همچنین ده ها بطری شراب گازدار را آزمایش کردیم تا 12 بهترین حباب را که باید برای مهمانی خود انتخاب کنید، انتخاب کنیم، بنابراین شما آن را در اینجا نیز خواهید یافت.

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید، ما بسیار هیپ (و گرسنه) هستیم و امیدواریم که شما نیز مانند ما برای میزبانی آماده باشید. و همانطور که می بینید، ما تقریباً کل منو را پوشش داده ایم، بنابراین اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که نگران این باشید که چه لباس زیبایی می پوشید تا مهمانان خود را تحت تأثیر قرار دهید. به پایین پیمایش کنید تا هر داستان را در راهنمای غذای مهمانی بررسی کنید و برای ورود به فروشگاه مواد غذایی آماده شوید (یا کالاها را در Shipt یا Instacart سفارش دهید، زیرا تقریباً سال 2023 است). میزبانی مبارک!

منبع