راهنمای سازگاری برج جدی و عقرب: دوستی، عشق، رابطه جنسی

روش: اصلی

در مجموع، این دو نشانه آنقدر مشترک هستند که یک تناسب طبیعی هستند، چه به عنوان دوست، چه عاشق یا شریک طولانی مدت.



منبع

تاریخ: 23 اکتبر تا 21 نوامبر

خط كش: زحل

ویژگی های علامت زمینی برج جدی به این معنی است که آنها عملی تر از عقرب علامت آب هستند که تمایل بیشتری به احساسات دارند. تحت فرمان زحل، سیاره ای از ساختار، آنها همچنین به احتمال زیاد مرزها را تعیین می کنند و حفظ می کنند، چیزی که عقرب گاهی اوقات می تواند با آن مبارزه کند. ماهیت آبکی عقرب همچنین به این معنی است که آنها به سمت چیزهای عرفانی و تابویی (مانند طالع بینی!) کشیده شده اند، که ممکن است برج جدی نسبت به آن شک داشته باشد.

عنصر: زمین

روش: درست شد

برج جدی سنجیده است و نه تنها از روی یک هوی و هوس یا به دلیل یک احساس گذرا متعهد نیست، بلکه برای همیشه در آن است. عقرب برای باز شدن به زمان نیاز دارد – زمان برای ایجاد اعتماد. هر دو نشانه تمایل دارند که در ابتدا کارها را آهسته پیش ببرند. آنها باید بدانند که می توانند به یکدیگر اعتماد کنند و به یکدیگر تکیه کنند. در حالی که آن ها گاهی اوقات می توانند سرشان را به هم بزنند، اما به همدیگر احترام می گذارند، زیرا هر دو اراده های فولادی دارند و به راحتی متقاعد نمی شوند. با این حال، آنها خلق و خوی متفاوتی دارند. برای برج جدی مهم است که یاد بگیرد تا بخشی از دنیای عاطفی خود را با عقرب به اشتراک بگذارد. عقرب در تمام جنبه های زندگی خود میل به شدت دارد و باید احساسات خود را در شراکت تایید کنند.

ازدواج بین برج جدی و عقرب

برج جدی و عقرب هر دو از شدت در اتاق خواب لذت می برند، اما این جفت ممکن است مجبور باشد برای کنترل بجنگد. عقرب توسط سیاره مریخ اداره می شود که نشان دهنده میل جنسی ما و نحوه عمل ما است. جای تعجب نیست که عقرب اغلب با تمایلات جنسی همراه است!

برای انجام این کار، برج جدی باید روی درایت و تحویل خود کار کند، که بسیار مورد قدردانی عقرب قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر، عقرب باید بیاموزد که هر گونه تمایلی را برای عمل کردن از یک مکان واکنش پذیر کاهش دهد. برج جدی به درام علاقه ندارد، فقط به واقعیت ها علاقه دارد. یافتن تعادل بین منطقی و احساسی یک کار مشترک برای این زوج زودیاک است. این دو عاشق تعیین اهداف و دستیابی به آنها هستند، بنابراین اگر ازدواج یک اولویت مشترک است، هر کاری که لازم باشد انجام می دهند تا مطمئن شوند که موفق می شوند.

سازگاری برج جدی و عقرب

ارائه شده توسط: عقرب

ویژگی های شخصیتی برج جدی و عقرب

برج جدی و عقرب حس شوخ طبعی و شخصیت محوری مشابهی دارند، بنابراین وقتی همه چیز خوب است، این دو می توانند الگوهای رفتاری و لیست کارهایی را در طول روز ارسال کنند. اما طبیعت خشک و بریده برج جدی گاهی اوقات می تواند باعث اصطکاک با عقرب عاطفی شود – برج جدی فکر می کند که آنها فقط آن را همانطور که هست می گویند، اما عقرب احساسات حساسی در زیر اسکلت بیرونی عقرب خود دارد! کپ می‌تواند از یادگرفتن کم حرف زدن به حرف‌هایشان سود ببرد، و عقرب هم می‌تواند از این که تحویل بی‌معنی کپ را شخصی نگیرد سود ببرد.

هر دو برج جدی و عقرب جاه طلب هستند. وقتی تصمیم می گیرند چیزی را می خواهند، تا زمانی که به آن نرسند، دست از کار نمی کشند. هر دوی آنها همچنین می توانند برای افرادی که ملاقات می کنند محافظت شده یا حتی ترسناک باشند. اما به محض اینکه آنها را بشناسید، جنبه کاملاً جدیدی از شخصیت آنها خواهید دید – جنبه ای گرم، خنده دار و وفادار… اما فقط برای کسانی که لایق وفاداری آنها هستند.

برج جدی یک علامت اصلی است که توسط زحل، سیاره قوانین، مسئولیت و ساختار اداره می شود. یک نظم خاص وجود دارد که برج جدی دوست دارد از آن پیروی کند – حتی بین صفحات – و دوست ندارند کنترل را به دیگران واگذار کنند. آنها عاشق رهبری و شروع هستند. اگر این دو بتوانند تعادلی بین پویایی قدرت خود پیدا کنند، این میعادگاه جنسی می‌تواند به شدت رضایت‌بخش و انفجاری باشد. شیمی می تواند خارج از این دنیا باشد.

برج جدی و عقرب در یک رابطه

در دوستی، انرژی های برج جدی و عقرب به طور طبیعی با هم ترکیب می شوند. این دو نشانه چیزهایی در مورد وفاداری می دانند. یکی از مسائل اصلی عقرب در هر رابطه ای – افلاطونی، خانوادگی یا عاشقانه – در اعتماد خلاصه می شود. آیا آنها می توانند به این شخص اعتماد کنند؟ آیا این شخص در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارند برای آنها ظاهر می شود و از آنها دفاع می کند؟ خوش شانس برای عقرب، برج جدی به دلیل قابلیت اطمینان خود شناخته شده است. وقتی با یک برج جدی دوست هستید چیز زیادی برای شانس یا تعجب باقی نمی ماند.

رابطه جنسی بین برج جدی و عقرب

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مبانی برج جدی

ارتباط بین برج جدی و عقرب

تاریخ: 22 دسامبر تا 19 ژانویه

برج جدی و عقرب به عنوان دوستان

خط كش: پلوتون

عنصر: اب

این یک پویایی BFF است! برج جدی و عقرب می دانند که می توانند روی یکدیگر حساب کنند. وقتی صحبت از فعالیت های اجتماعی به میان می آید، عقرب بسته به وضعیت عاطفی خود، ممکن است از بیرون رفتن یا ماندن در آن لذت ببرد. در حالی که Capricorn از شبکه سازی و ایجاد آخرین دستاوردهای خود در ساعات شادی لذت می برد، آنها همچنین دوست دارند کمی پول پس انداز کنند. یک شب در تماشای مجدد فیلم مورد علاقه خود با یک دوست، ایده آنها از یک زمان سرگرم کننده است.

سیارات حاکم آنها – زحل برای برج جدی و مریخ برای عقرب – به عنوان malefics در طالع بینی، به این معنی که انرژی سیارات می تواند دشوارتر باشد یا چالش هایی را تجربه کند. به عبارت دیگر، برج جدی و عقرب با سختی‌ها و غلبه بر مشکلات بیگانه نیستند و می‌توانند نسبت به شدتی که زندگی بر سر راهشان انداخته است، پیوند مشترک داشته باشند.

وقتی صحبت از سازگاری به میان می آید، برج جدی و عقرب شباهت های زیادی دارند. آنها نشانه‌های زودیاک رانده و روشمندی هستند که نمی‌ترسند همه چیزهایی را که دارند برای دنبال کردن اهدافشان بگذارند. این دو نشانه هر دو به طرز باورنکردنی محافظت می شوند. آنها وقت خود را صرف می کنند تا احساسات خود را باز کنند و آسیب پذیری های خود را بیان کنند.

ارائه شده توسط: بز دریایی

اصول عقرب

این زوج زودیاک برای مدت طولانی در آن هستند – زمانی که یک برج جدی و عقرب تصمیم می گیرند به یکدیگر متعهد شوند، منظورشان این است. با زحل به عنوان سیاره حاکم برج جدی، این علامت زودیاک با زمان غریبه نیست – گاهی اوقات زحل نامیده می شود ارباب زمان در واقع، هنگامی که اکثر اخترشناسان نمودارهای سازگاری را با هم مقایسه می کنند، زحل بسیار مهم است.

وقتی صحبت از ازدواج یا رابطه بلندمدت و متعهدانه بین یک برج جدی و یک عقرب به میان می‌آید، این دو نفر زیربنای ماندگاری آن را دارند. برج جدی و عقرب هر دو به صداقت اعتقاد دارند، اگرچه ابراز عقاید و احساسات صادقانه برج جدی می تواند برای ذات حساس عقرب کمی نگران کننده باشد. عقرب‌ها دوست ندارند آسیب‌پذیری‌هایشان مشخص شود، اما آن‌قدر عمیق احساس می‌کنند و با چنان لنز همدلانه عمل می‌کنند که جای تعجب نیست که چنین حالت حساسی دارند.