رابطه سیمون بایلز و جاناتان اونز: جدول زمانی کامل

جدول زمانی رابطه سیمون بایلز و جاناتان اونز را در زیر ببینید.

مارس 2020

این زوج پس از چند ماه آشنایی، اینستاگرام را رسمی می کنند. Biles عکسی زیبا از این دو را با عنوان “این فقط ما هستیم” منتشر می کند.

محتوای اینستاگرام

Biles و Owens درست قبل از شروع قرنطینه همه گیر در Raya متصل می شوند. اما وقتی آنها به دی‌ام‌های یکدیگر می‌روند، اوونز در ابتدا متوجه نمی‌شود که او در حضور عظمت است. او گفت: “من نمی دانستم او کیست.” ماهنامه تگزاس در ژوئن 2021. “من فقط درباره او نشنیده بودم، و وقتی این را به او گفتم، این یکی از چیزهایی بود که او دوست داشت.”

بیلز این را در مصاحبه جلد خود با او تکرار کرد زرق و برق در سال 2021. او در مورد آن زمان گفت: “زندگی کردم، سفر کردم، کارهایی انجام دادم که به خاطر ژیمناستیک نمی توانستم انجام دهم.” “من فقط داشتم سرگرم کننده

آگوست 2020

سیمون بایلز و جاناتان اونز به روشی که این روزها بیشتر زوج ها انجام می دهند ملاقات کردند: در یک اپلیکیشن. ژیمناستیک المپیک و ایمنی هوستون تگزاس درست قبل از همه‌گیری با هم ارتباط برقرار کردند و پس از آن، رابطه‌ای محبت آمیز ایجاد کردند که تماماً برای بالا بردن یکدیگر است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

بیلز و اونز بهترین دوستان هم هستند. او گفت: «این یک کبریت ساخته شده در بهشت ​​بود ماهنامه تگزاس. “هیچ شخص بهتری برای من وجود ندارد. او من را دوست دارد، او بسیار مهربان است. من فقط آن را دوست دارم. و دیدن اینکه چقدر برای همه چیز کار می کند، مست کننده است.»

این دو علاوه بر اینکه ورزشکارانی باورنکردنی هستند – در مورد بایلز، بهترین ژیمناستیک تمام دوران – بر حس شوخ طبعی مشترک و عشقشان به حیوانات خانگی خود پیوند خورده اند. (او دو بولداگ دارد؛ او یکی دارد.) اوونز گفت: “من در خانه او ظاهر می شوم و سگ هایش به دنبال سگ من می گردند.” ماهنامه تگزاس در یک مصاحبه “آنها بهترین دوستان شده اند.”

او افزود که زمان‌بندی – که به راحتی می‌توانست رابطه را قبل از شروع آن پایان دهد – در واقع به آنها کمک کرد تا پایه‌ای را بسازند. او گفت: “ما درست قبل از همه گیری همه گیر به پاتوق افتادیم.” «این یکی از معدود بارهایی در زندگی او بود که همه چیز خاموش بود و او نمی توانست کاری انجام دهد. بنابراین ما از آن برای شناخت یکدیگر استفاده کردیم – واقعاً همدیگر را بشناسیم. پیوند ما را ایجاد کرد و آن را قوی تر کرد. حالا من خیلی ممنونم.»