رابطه سلنا گومز و هیلی بیبر بعد از آغوش گالا

هیلی بیبر و سلنا گومز هنگامی که در اوایل این ماه در آکادمی موزه آکادمی در آغوش گرفتند و با هم عکس گرفتند، رسانه‌های اجتماعی را دچار بحران کردند. (هیلی اکنون با جاستین بیبر ازدواج کرده است که سلنا سال ها با او قرار می گذاشت.) اما آن لحظه فقط برای نشان دادن صلح بین آنها نبود. یک منبع گفت سرگرمی امشب که این دو امیدوارند که حالات خوب را حفظ کنند. این منبع گفت: سلنا و هیلی “بیشتر از صمیمیت هستند و فقط می خواهند دوستانه بمانند.”

یک منبع نزدیک به گومز با او صحبت کرد E! در 18 اکتبر در مورد تفکر پشت عکس. این منبع گفت: «آنها در یک مراسم بودند و از آنها خواسته شد با هم عکس بگیرند. “آنها موافقت کردند و تصمیم گرفتند یک بار برای همیشه شایعات را پاک کنند. آنها می خواستند نشان دهند که واقعاً هیچ تنفری بین آنها وجود ندارد و هر دو در مکان خوبی هستند. این یک لحظه و فرصتی بود تا همه سر و صداها را پشت سر بگذارند. آنها را گرفتند و گرفتند.”منبع

همه آنها به صورت فردی نیز خوب کار می کنند. این منبع گفت: «سلنا عملکرد شگفت‌انگیزی دارد و فقط روی خودش، خانواده‌اش و حلقه دوستانش متمرکز است. او در حال حاضر سعی نمی کند آرام بگیرد و فقط بهترین زندگی خود را سپری می کند.

سلنا گومز و هیلی بیبر

سلنا گومز و هیلی بیبر در گالا موزه آکادمی.

تایرل همپتون / جشن موزه آکادمی

این منبع در مورد بیبرها گفت: “هیلی و جاستین در روابط خود عالی عمل می کنند.” آنها بسیار عاشق هستند و روی کار خود و همچنین سلامت روحی و جسمی خود تمرکز می کنند. آنها بهترین ها را برای یکدیگر می خواهند و این همیشه اولویت بوده است. آنها سعی می کنند زندگی خصوصی خود را خصوصی نگه دارند و دوست دارند زن و شوهر کارهایی انجام دهند که از یک رابطه سالم حمایت می کند.

به طور کلی، این منبع افزود: “جاستین، هیلی و سلنا خوشحال هستند که فضا را پاک کرده اند، به زندگی خود ادامه داده اند و آن فصل را بسته اند.”