رابطه زندایا و تام هالند: جدول زمانی کامل

17 نوامبر: در مصاحبه با GQ، تام هالند در مورد رابطه خود با زندایا صحبت کرد – به نوعی، نه واقعاً.

زندایا بلافاصله شروع به قهقهه زدن می کند. متأسفانه، این مبادله نزدیک‌ترین چیزی است که تایید می‌کند که زندایا و تام هالند با هم قرار می‌گیرند که تا به حال در مطبوعات به دست آورده‌ایم.

20 اکتبر: در ویدیویی برای BuzzFeed News، Zendaya و تپه Cotar Timothée Chalamet دوستی خود را با پاسخ دادن به سؤالاتی در مورد یکدیگر آزمایش می کند. وقتی از شالامه می پرسند که “بزرگترین دوست زندایا” کیست، او می گوید: “آسان، تام هالند!”

او همچنین در مورد “همنشینی” آنها و نحوه برخورد آنها با شهرت می گوید: “دو دوست که با هم می آیند، این دنیا را تجربه می کنند، مشکلات یکسانی را به طور همزمان پشت سر می گذارند، شانه ای برای گریه داشتن، چیز بزرگی برای مردم بوده است. جفت ما، و با یعقوب [Batalon] او در BuzzFeed می گوید. “ما واقعا یک خانواده هستیم.”

در همان لحظه ای که به نظر می رسد، “My MJ” شروع می شود پرطرفدار در توییتر همانطور که طرفداران هیجان خود را در مورد این زوج تایید نشده ابراز می کنند.

هلند گفت: “یکی از نقاط ضعف شهرت ما این است که حریم خصوصی دیگر در کنترل ما نیست، و لحظه ای که فکر می کنید بین دو نفر است که یکدیگر را بسیار دوست دارند، اکنون لحظه ای است که با تمام دنیا به اشتراک گذاشته می شود.” گفت.

دیوید ام. بنت / گتی ایماژ

منبع

هالند همچنین از بحث در مورد جزئیات رابطه خود بدون حضور زندایا خودداری می کند. او ادامه داد: «می‌دانی، من آنقدر به او احترام می‌گذارم که نمی‌توانم بگویم… این داستان من نیست.» «این داستان ماست. و زمانی که آماده شدیم در مورد آن با هم صحبت کنیم، درباره چیستی آن صحبت خواهیم کرد.»

اگرچه دنیا می داند که آنها یک زوج هستند، اما همچنان برای هالند مهم است که زندگی خصوصی خود را خصوصی نگه دارد. او می‌گوید: «من همیشه برای خصوصی نگه داشتن زندگی خصوصی‌ام سخت‌گیر بوده‌ام، زیرا به هر حال بخش زیادی از زندگی‌ام را با دنیا به اشتراک می‌گذارم. «ما به نوعی احساس می‌کردیم که حریم خصوصی‌مان ربوده شده است. فکر نمی‌کنم به خاطر آماده نبودن باشد، فقط ما نمی‌خواستیم [talk about it]”

11 سپتامبر: مدتی طول کشید، اما زندایا بالاخره آن عکس‌های جشنواره فیلم ونیز را از لباس چرمی خیره‌کننده‌اش بالمین در اینستاگرام منتشر کرد و ما تنها کسانی نیستیم که فکر می‌کنیم او ظاهری دارد. آتش. در 11 سپتامبر، هالند با سه ایموجی شعله (آنطور که باید) روی تصویر نظر می دهد. کامنت او بیش از 53000 لایک دارد.

5 دسامبر: این جفت عملاً روی فرش قرمز یک فراخوان عکس لندنی برای فیلمشان، به یکدیگر چشم‌های دل می‌کشند Spider-Man: No Way Home. در طی مصاحبه ای روی فرش، هالند به زندایا اشاره می کند و می گوید: “او اینجاست – ممکن است اضافه کنم که زیبا به نظر می رسد.”

19 اکتبر: هالند برای تبلیغ فیلمش عکسی از زندایا روی فرش قرمز منتشر می کند تپه به شبکه اینستاگرامش. او آن را با ایموجی چشمان قلب توضیح داد.