رابطه بلیک لایولی و رایان رینولدز: یک جدول زمانی کامل

دیمیتریوس کامبوریس/گتی ایماژ

اکتبر 2014: مطمئناً، فقط یک ماه بعد، لایولی بارداری خود را با اولین نوزاد این زوج در وب سایت سبک زندگی که اکنون منقرض شده، Preserve اعلام می کند.

یک منبع گفت: «وقتی رایان برای اولین بار او را دید، صورتش به لبخند بزرگی تبدیل شد که چشمانش را چروکید. “آنها فقط با عشق مطلق به هم خیره شدند. صورت آنها با نور شمع روشن شده بود و به نظر چیزی از یک فیلم عاشقانه می آمد.»

آگوست 2014: در مصاحبه با ووگ، لایولی عملاً در مورد شراکت خود با رینولدز فوران می کند. او گفت: “هر کاری که در زندگی انجام می دهیم، با هم انجام می دهیم.” من می‌توانم زندگی‌ام را با شخصی که او تبدیل شده به اشتراک بگذارم و از آنجا رشد کنیم.»

او همچنین درباره همسرش گفت: «خیلی خوش شانس هستم که با کسی هستم که سلیقه بهتری از من دارد. ما به روش های مختلف روی یکدیگر تأثیر می گذاریم. با فیلم و تلویزیون، ماه ها نتیجه را نمی بینید. با ساختن یک خانه، شما بلافاصله رضایت خواهید داشت.”

سپتامبر 2013: Lively در مورد زندگی زناشویی به خوش شانس مجله او می‌گوید: «اخیراً از من پرسیده شد که چگونه سبک من از زمان ازدواجم تغییر کرده است، انگار که تحت نوعی دیکتاتوری زندگی می‌کنم. من باید امیدوار باشم که در 25 سالگی متفاوت از زمانی که از دبیرستان فارغ التحصیل شدم لباس بپوشم. امیدوارم هرگز دست از تغییر برندارم.»

ژانویه 2015: گزارش های متعددی مبنی بر زایمان لایولی در ژانویه منتشر می شود. یک منبع گفت: “کودک زود آمد اما همه خوشحال و سالم هستند.” ما هفتگی. خانه بدفورد همه چیز آماده است. آنها قرار است روزهای اول بچه را آنجا بمانند.»منبع

سپتامبر 2014: برای اولین بار، لایولی به ایده بچه دار شدن با رینولدز اشاره می کند. او بهترین و بهترین دوست من است. با بهترین دوستت چیکار میکنی؟ تو هیچ کاری نمیکنی اگر می‌توانستم بچه‌ها را بیرون بیاندازم، این کار را می‌کردم.» ماری کلر.