رئیس جمهور جو بایدن به تازگی لایحه تاریخی ازدواج همجنس گرایان را امضا کرد

خوانندگان سام اسمیت و سیندی لاپر نیز به اجرای برنامه پرداختند. اسمیت آهنگ آنها را “Stay With Me” خواند، در حالی که Lauper آهنگ آهنگ “True Colors” را خواند.

لاوپر به خبرنگاران گفت: «امشب می‌توانیم آسوده خاطر باشیم زیرا خانواده‌های ما اعتبار دارند.»منبع

این قانون از کشورها – صرف نظر از قوانین فردی آنها در مورد ازدواج – جلوگیری می کند تا از “جنس، نژاد، منشاء ملی یا قومیت” یک زوج متاهل به عنوان مبنایی برای انکار حقوق یا حمایت های قانونی آنها استفاده کنند. همچنین بیان می کند که اگر ازدواج در ایالتی که در آن انجام شده معتبر باشد، دولت فدرال باید ازدواج بین دو نفر را به رسمیت بشناسد.

واشنگتن، دی سی، 26 ژوئن، نورهای رنگین کمانی بر روی کاخ سفید می تابد تا امروز را جشن بگیریم. عکس ازدواج در همه 50 ایالت عکس مارک wilsongetty

صدها نفر – از جمله متیو هاینز موسس کلاب کیو و دو نفر از بازماندگان تیراندازی غم انگیز ماه گذشته در تاسیسات، و همچنین یکی از بازماندگان تیراندازی در کلوپ شبانه پالس در سال 2016 – امروز در چمنزار جنوبی کاخ سفید گرد هم آمدند تا نقطه عطف احترام به یکی از مقامات کاخ سفید به ABC News گفت که قانون ازدواج به قانون تبدیل می شود.

بایدن در سخنرانی خود در کاخ سفید گفت: امروز روز خوبی است. روزی که آمریکا گامی حیاتی به سوی برابری، برای آزادی و عدالت، نه فقط برای برخی، بلکه برای همه برمی‌دارد.

امروز، در اقدامی تاریخی، رئیس جمهور جو بایدن قانونی را امضا کرد که از ازدواج همجنس گرایان و ازدواج های بین نژادی حمایت می کند. قانون احترام به ازدواج با حمایت دو حزبی در هر دو اتاق کنگره پس از ماه ها مذاکره و مناقشات پیرامون تأثیر آن بر ادیان مختلف به تصویب رسید.

رئیس جمهور ادامه داد: ما امروز اینجا هستیم تا شجاعت آنها و همه کسانی را که این روز را ممکن کردند جشن بگیریم. “شجاعتی که منجر به پیشرفتی شد که در طول دهه‌ها شاهد آن بوده‌ایم، پیشرفتی که به ما امیدواری می‌دهد که هر نسلی به سفر خود به سوی اتحاد کامل‌تر ادامه دهد.”

رئیس جمهور آمریکا جو بایدن در مراسم امضای لایحه برای احترام به قانون ازدواج، در مورد قانون جنوبی کاخ سفید در واشنگتن در 13 دسامبر 2022 سخنرانی می کند. کنگره ایالات متحده در 8 دسامبر 2022 قانون مهمی را برای محافظت از آن تصویب کرد. ازدواج جنسی تحت قانون فدرال عکس توسط brendan smialowski afp عکس توسط brendan smialowskiafp از طریق تصاویر گتی

مارک ویلسون//گتی ایماژ

سنا ابتدا این لایحه را با 61 در مقابل 36 تصویب کرد و مجلس نمایندگان هفته گذشته با 258 رای موافق در برابر 169 رای مثبت داد تا آن را برای تصویب به میز بایدن ارسال کند.

BRENDAN SMIALOWSKI//گتی ایماژ