دیکسی داملیو می گوید که توصیه های کندال جنر به او کمک کرد تا اعتماد به نفس پیدا کند.


دیکسی داملیو در هفته مد نیویورک مورد بحث قرار گرفت که او بدترین مدل موی وزوز را ارائه کرد. ستاره Hulu بدون زحمت ظاهر جدید خود را از بین برد و آن را یک “راه اندازی مجدد” در نظر گرفت. دیکسی قبل از انجام این کار، کلمات تشویق کننده ای از کندال جنر دریافت کرد، که به او کمک کرد تا درباره تصمیمش برای خداحافظی با موهای بلند و تیره ای که به تاب دادن معروف است، “اعتماد به نفس پیدا کند”.

دیکسی در مصاحبه با اضافی در کنار پدر و مادرش، مارک و هایدی داملیو، و خواهرش، چارلی، در حمایت از فصل آینده سریال Hulu خود نمایش D’Amelio. دیکسی همچنین بهترین توصیه‌ای را که از یکی از اعضای خانواده کار جنر دریافت کرده بود، ارائه کرد و فاش کرد که کلمات الهام‌بخش مستقیماً از کندال آمده است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به گفته دیکسی، خانواده های مشهور با هم به شام ​​رفته بودند که چارلی به همه گفت که دیکسی به زودی شبیه تراویس خواهد شد، زیرا او برای تراشیدن سر خود آماده می شود. او توضیح داد: «بنابراین ما وارد آن گفتگو شدیم. “من به نوعی احساس می کردم واقعاً در مورد آن عصبی هستم، و کندال بسیار شیرین است که بگوید “خیلی باحال است” و واقعاً به من کمک کرد تا در مورد آن اعتماد به نفس پیدا کنم. بنابراین من واقعاً در مورد آن هیجان زده بودم.”

در طول مصاحبه آنها با اضافی، هم دیکسی و هم چارلی در مورد آنچه بینندگان می توانند انتظار دیدن از فصل آینده نمایش واقعی هولو خود را داشته باشند، صحبت کردند. برخی از داغ ترین موضوعات شامل مراحل بعدی حرفه دیکسی، علاقه جدید چارلی به صنعت موسیقی، و اینکه آیا چارلی بالاخره مجوز خود را از زمانی که 18 ساله شد دریافت کرد یا نه.

دیکسی مدتی است که با خانواده کار جنر آشنا شده است. خواهر کوچکتر او، چارلی داملیو، با پسرخوانده کورتنی کارداشیان، لاندون بارکر، قرار ملاقات می‌گذارد و این دو خانواده مشهور را به هم نزدیک می‌کند.منبع