دیوید بکهام 12 ساعت در صف ایستاد تا ملکه را ببیند که در ایالت دراز کشیده است

استخر WPAگتی ایماژ

او به خبرنگاران گفت: “همه ما می خواهیم اینجا با هم باشیم و زندگی شگفت انگیز ملکه خود را تجربه کرده و جشن بگیریم. من فکر می کنم که چنین چیزی امروز اینجا با هم قرار است به اشتراک گذاشته شود.” او در ساعت 2 بامداد به صف پیوست و حدود ساعت 3:20 بعد از ظهر به داخل وست مینستر رسید – در مجموع بیش از 13 ساعت در صف.

اعلیحضرت او میزبان آخرین مراسم اهدای جوایز رهبران جوان ملکه است

ملکه الیزابت در سال 2018 با دیوید بکهام در کاخ باکینگهام ملاقات می کند.

در سال 2003، ملکه الیزابت دوم، بکام را به دلیل خدماتش در فوتبال، به عنوان یک OBE – Order of the British Empire منصوب کرد.

دیوید بکچم

“خاص ترین لحظه برای من این بود که OBE خود را دریافت کنم. من پدربزرگ و مادربزرگم را با خودم بردم، آنها کسانی بودند که مرا به یک سلطنت طلب بزرگ و طرفدار خانواده سلطنتی تبدیل کردند، و بدیهی است که من همسرم را در آنجا داشتم. خوب،” او به اشتراک گذاشت. “برای اینکه قدم بردارم، افتخار خود را به دست بیاورم، اما همچنین اعلیحضرت، سوال بپرسم، صحبت کنم، آنقدر خوش شانس بودم که توانستم چند لحظه مانند آن را در زندگی ام داشته باشم، در کنار اعلیحضرت باشم. زیرا ما همه می توانند با عشقی که نشان داده شده، ببینند که او چقدر خاص است و چقدر خاص بود و میراثی که از خود به جای گذاشته است.”

لوئیزا گولیاماکیگتی ایماژ

بکهام در پایان گفت: «روز غم انگیزی است، اما روزی است که میراث باورنکردنی از او را به یاد بیاوریم.

دیوید بکهام بارها ملکه الیزابت دوم را ملاقات کرد، اما او به بقیه مردم پیوست تا برای آخرین بار صف بکشند و ادای احترام کنند.

دیوید گفت: «این روز همیشه سخت بود، و برای ملت سخت است، برای همه در سراسر جهان سخت است، زیرا فکر می‌کنم همه آن را احساس می‌کنند و افکار ما با خانواده و بدیهی است که امروز در اینجا با همه افراد است. . چون اینجا بودن، جشن گرفتن و شنیدن داستان‌های متفاوتی که مردم باید بگویند، خاص است.»

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او با کت و شلوار، کلاه روزنامه‌فروشی و ماسک به تصویر کشیده شد و یک چتر با خود داشت. یک نفر در صف توییتر نوشت: “صف اکنون پر از افرادی است که سعی می کنند از دیوید بکهام عکس بگیرند و فراموش کرده اند که واقعاً به جلو حرکت کنند. این دیوانگی است!”

پیاده‌روی بکهام در تالار وست‌مینستر را می‌توان در پخش زنده مشاهده کرد و این ورزشکار بریتانیایی در حالی که اشک‌هایش را پاک می‌کرد، احساساتی به نظر می‌رسید.منبع