دیزی ادگار جونز قرار است نقش کارول کینگ را در فیلم زندگینامه ای آینده ایفا کند

و آهنگ های ارائه شده در برنامه، که احتمالاً در فیلم نمایش داده می شوند؟ همه چیز از «(شما باعث می‌شوید احساس کنم) یک زن طبیعی» و «دوست دارید» تا «من احساس می‌کنم زمین حرکت می‌کند» و «ممکن است تا سپتامبر باران هم ببارد».

کارول کینگ در سال 1971

جیم مک کری

این پروژه که توسط سونی پیکچرز رهبری می‌شود و تام هنکس در میان تهیه‌کنندگان آن قرار دارد، یک فیلم زندگی‌نامه‌ای ساده نیست، بلکه اقتباسی از موزیکال روی صفحه نمایش بزرگ است. زیباکه مبارزات اولیه و موفقیت استراتوسفر برنده 4 جایزه گرمی را در دهه 60 و 70 آشفته نشان می دهد. در خلاصه داستان نمایش اصلی آمده است: «خیلی قبل از اینکه کارول کینگ، اسطوره موسیقی در صدر جدول باشد، او یک دختر معمولی با استعداد خارق‌العاده‌ای بود. زیبا داستان واقعی الهام‌بخش ظهور کینگ به ستاره شدن، از عضویت در یک تیم آهنگسازی موفق با همسرش گری گوفین، تا رابطه‌اش با نویسندگان و بهترین دوستان سینتیا ویل و بری مان، تا تبدیل شدن به یکی از موفق‌ترین بازیگران انفرادی را روایت می‌کند. در تاریخ موسیقی محبوب.»

باورش سخت است که کمتر از سه سال از حضور دیزی ادگار جونز در نقش ماریان تنهای گریزان در اقتباس بی‌بی‌سی از سالی رونی روی پرده‌ها می‌گذرد. مردم عادی. اجرای ظریف و دقیق او، نامزدی جایزه گلدن گلوب و بفتا را برای او به ارمغان آورد و انبوهی از بخش‌های حسادت‌انگیز را برای او به ارمغان آورد: نوآ، قهرمان مقاوم ترسناک میمی کیو. تازه; برندا، مادری که در قلب داستین لنس بلک قرار دارد زیر پرچم بهشت; و کیا، رهبر فریبنده اولیویا نیومن جایی که Crawdads آواز می خوانند. اما نقش بعدی او می تواند حتی بزرگتر باشد: در 15 دسامبر، تنوع این خبر را منتشر کرد که ستاره در حال ظهور آماده بازی در نقش سوپراستار موسیقی کارول کینگ است.

اوه، و اگر در مورد توانایی های دیزی ادگار-جونز در خوانندگی شک دارید، می توانید مطمئن باشید که او این موضوع را پوشش داده است. از این گذشته، این بازیگر آواز خودش را انجام داد زیر پرچم بهشتو او حتی مهر تایید کارول کینگ را نیز دریافت کرده است. از بازیگران، پیرمرد 80 ساله گفت تنوع“دیزی روحیه و انرژی دارد که وقتی جوانتر بودم به عنوان خودم تشخیص دادم. او استعداد فوق العاده ای است و من می دانم که او عملکرد فوق العاده ای ارائه خواهد کرد. بیایید امیدوار باشیم که این زوج قبل از شروع تولید، زمان با کیفیتی را با هم بگذرانند.منبع

خبر خوب به همین جا ختم نمی شود: پشت دوربین فیلم بعدی لیزا چولودنکو قرار دارد که فیلمنامه را نیز در کنار استوارت بلومبرگ نوشته است (آنها قبلاً در فیلمنامه نامزد اسکار همکاری داشته اند. بچه ها خوب هستن).